Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Shenzhen Aokal Teknologjia CO, LTD furnizim me shërbime për telefon celular , kryesisht për paketën e baterive të iPhone, zëvendësimin LCD të iPhone dhe asamblenë e pasme të iPhone.


AOKAL kanë qenë gjithmonë për të krijuar produkte me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe të besueshme për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve. Ne vazhdimisht zhvillojmë teknologji dhe shërbime të cilat për të arritur një situatë të favorshme.


Ne garantojmë sigurimin e sigurisë, cilësi të lartë dhe bateri miqësore ndaj mjedisit celular.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Shenzhen Aokal Teknologjia CO, LTD furnizim me shërbime për telefon celular , kryesisht për paketën e baterive të iPhone, zëvendësimin LCD të iPhone dhe asamblenë e pasme të iPhone.


AOKAL kanë qenë gjithmonë për të krijuar produkte me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe të besueshme për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve. Ne vazhdimisht zhvillojmë teknologji dhe shërbime të cilat për të arritur një situatë të favorshme.


Ne garantojmë sigurimin e sigurisë, cilësi të lartë dhe bateri miqësore ndaj mjedisit celular.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim