Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Rreth nesh
Rreth nesh

Shenzhen Aokal Teknologjia CO, LTD furnizim me shërbime për telefon celular , kryesisht për paketën e baterive të iPhone, zëvendësimin LCD të iPhone dhe asamblenë e pasme të iPhone.


AOKAL kanë qenë gjithmonë për të krijuar produkte me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe të besueshme për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve. Ne vazhdimisht zhvillojmë teknologji dhe shërbime të cilat për të arritur një situatë të favorshme.


Ne garantojmë sigurimin e sigurisë, cilësi të lartë dhe bateri miqësore ndaj mjedisit celular.

Lloji i biznesit : Manufacturer

Gama e Produktit : Mobile Phone Battery , Mobile Phone & Accessories , Mobile Phone LCD

Produktet / Shërbimi : Riparimi i baterisë së iPhone , Ndërrimi i Baterisë së iPhone , 0 cikli iPhone Bateri , Ekran LCD i iPhone , Kuvendi LCD i iPhone , Asambleja Mbrapa e iPhone

Punonjësit Gjithsej : 5~50

Kapital (Milion US $) : 1 Million RMB

Viti i themeluar : 2013

certifikatë : CE , MSDS , PSE , RoHS , Test Report , ISO9001 , GB

adresa e kompanise : Room 301, Guigu Building, NO.3 Yunfeng Road, Dalang, Longhua, Shenzhen, Shenzhen, Guangdong, China

moreCompany Capacity
morevideo
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Incoterm : FOB,CFR

Terms of Payment : T/T,Paypal,Western Union

Koha mesatare e kalimit : Peak season lead time:Within 15 workday
Off season lead time :Within 15 workday

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : Below US$1 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : Below US$1 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 41% - 50%

Tregjet kryesore : Americas , Europe , Other Markets , Worldwide

Nearest Port : HongKong

Modaliteti i importit dhe eksportit: Eksportimi nëpërmjet agjencisë Kanë Licencë të Eksportit

    Numri i licencës së eksportit:

    4403161W4M

    Emri i kompanisë së eksportit:

    Shenzhen Aokal Technology CO.,LTD

Foto Licence:

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :6

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :1,000-3,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :NO.101,26th Xinfu Road,Tangxia,Dongguan

moreProduktet Kryesore
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim