Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com

Bateritë Brand New Iphone6 ​​me Ti Ic - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Bateritë Brand New Iphone6 ​​me Ti Ic)

 • Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë i iPhone 6 me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6G 1810mAh 4.3V 6.91whr Kjo është gjëja e parë që ju duhet të dini rreth iPhone6 ​​Battery Replacement life: iPhone nuk e matë jetën e tyre të baterive në vite por në cikle. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

  Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Baterinë Li-ion zëvendësuese të iPhone 7 për të zgjeruar jetën e baterisë 1.5 Vite Për iPhone 7 1960mAh 4.3V 7.45whr A ikën bateria e litiumit tuaj iPhone 7 shumë shpejt? Bateritë janë një teknologji komplekse dhe një numër i variablave kontribuojnë në performancën e baterisë dhe performancën e lidhur me iPhone. Të...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative

  iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative

  • paketim: OPP BAG

  • Min. urdhër: 200 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6P/6SP/7P Battery

  • transport: Ocean,Air

  iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative Shirita ngjitës të baterisë së iPhone janë të pajtueshme me iPhone 6P / 6SP / 7P 5.5 " Këto janë të lehta për t'u përdorur kur zëvendësoni baterinë e dëmtuar ose mbulesën e pasme për iPhone tuaj Ky është alternativa me ngjitëse të iPhone, cilësi e re...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i ri i baterisë së litiumit të iPhone 8 iOS 12

  Ndërrimi i ri i baterisë së litiumit të iPhone 8 iOS 12

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ri 0 cikli i iPhone 8 Replacement Li-ion Battery S upport iOS 12 Update Për iPhone 8 1821mAh 4.35V 6.96whr Si për të gjykuar një bateri iPhone është koha për të në fund të jetës së baterisë dhe duhet të ndryshoni bateri të re? kur një bateri iPhone duhet të ngarkojë 2 herë në ditë në jetën e përditshme dhe të ngarkojë...

  Kontaktoni Tani

 • I ri iPhone6S Plus Battery mbështetur përditësimin iOS 12

  I ri iPhone6S Plus Battery mbështetur përditësimin iOS 12

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mbështetje për zëvendësimin e baterisë së iPhone6S Plus Brandnew iOS 12 Update Për iPhone6S Plus 2750mAh 4.3V 10.45whr Zgjero jetën e baterisë iPhone6S Plus ndërsa zëvendësojeni me një Ndërrimi Brandnew iPhone6S Plus Battery me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt të pastër krejtësisht me cikël 0, mbrojtje IC dhe qark...

  Kontaktoni Tani

 • I ri iPhone6 ​​Plus Bateria mbështet përditësimin e iOS 12

  I ri iPhone6 ​​Plus Bateria mbështet përditësimin e iOS 12

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i 0 ciklit iPhone 6 Plus Ndërrimi i baterisë Li-ion mbështeti përditësimin e iOS 12 Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të ri të iPhone 6Plus Battery për iPhone tuaj...

  Kontaktoni Tani

 • A1494 Bateri Apple MacBook Pro 15 inç Retinë

  A1494 Bateri Apple MacBook Pro 15 inç Retinë

  • paketim: 1 X A1494 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

  • Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • certifikatë: CE-/FCC-/RoHS


  Kontaktoni Tani

 • Apple MacBook 15Inch Retina A1398 A1417 Bateri

  Apple MacBook 15Inch Retina A1398 A1417 Bateri

  • paketim: 1 X A1417 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

  • Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • certifikatë: CE-/FCC-/RoHS


  Kontaktoni Tani

 • Apple A1493 Bateri MacBook Pro 13Inch Retina A1502

  Apple A1493 Bateri MacBook Pro 13Inch Retina A1502

  • paketim: 1 X A1493 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

  • Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • certifikatë: CE-/FCC-/RoHS


  Kontaktoni Tani

 • Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri

  Apple MacBook Pro Retina 13inch A1437 A1425 Bateri

  • paketim: 1 X A1437 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

  • Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • certifikatë: CE-/FCC-/RoHS


  Kontaktoni Tani

 • Asambleja e ekranit të ekranit të iPhone 6S Plus LCD Digitizer

  Asambleja e ekranit të ekranit të iPhone 6S Plus LCD Digitizer

  • paketim: iPhone 6S Plus LCD

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 6S Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Ndërfaqja e ekranit të ekranit të ekranit të iPhone 6S Plus LCD Digitizer Ndërrimi i bardhë Ky është një iPhone 6S Plus LCD Digitizer Pa butonin në shtëpi, duke përfshirë kamerën e përparmë para altoparlantëve të përparmë, që do të thotë që ju nuk keni nevojë t'i transferoni ato nga ekrani juaj i vjetër në këtë të...

  Kontaktoni Tani

 • I ri i iPhone 8 Li-ion Battery Original TI IC

  I ri i iPhone 8 Li-ion Battery Original TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  I ri 0 cikli i iPhone 8 Zëvendësimi Li-ion Battery Original Texas IC Për iPhone 8 1821mAh 4.35V 6.96whr Si për të gjykuar një bateri iPhone është koha për të në fund të jetës së baterisë dhe duhet të ndryshoni bateri të re? kur një bateri iPhone duhet të ngarkojë 2 herë në ditë në jetën e përditshme dhe të ngarkojë më...

  Kontaktoni Tani

 • Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS

  Zëvendësimi i baterisë së litiumit të iPhone 7 Përditësim origjinal iOS

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i iPhone 0 Replacement Li-ion Battery mbështetur iOS 11.4 update Për iPhone 7 1960mAh 4.3V 7.45whr Ky iPhone 7 Li-ion Battery është në përputhje me modelet e iPhone 7 Bateria me vetëm 32GB / 128GB, jo 7 Plus. Çdo zëvendësim i ri i baterisë i markës së re iPhone 7 testohet nga kontrollues profesional...

  Kontaktoni Tani

 • New 0 cikli i iPhone 5S Ndërrimi i baterisë Li-ion

  New 0 cikli i iPhone 5S Ndërrimi i baterisë Li-ion

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i 0 ciklit iPhone 5S Replacement Li-ion Battery mbështetur iOS 11.4 përditësuar Për iPhone 5S 1560mAh 4.3V 5.9whr Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të ri të iPhone 6Plus Battery për iPhone tuaj të...

  Kontaktoni Tani

 • Brandnew 0 Cikli iPhone 4S Li-ion Battery

  Brandnew 0 Cikli iPhone 4S Li-ion Battery

  • markë: AOKAL

  • paketim: Siguria iPhone 4S litium-jon baterive Paketimi

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Përmbledhje 0 Cikli iPhone 4S Bateria Ndërrimi Li-ion Battery Durable Për iPhone 4S 1430mAh 4.2V 5.2whr A është bateri juaj IPhone 4S Li-ion kullues shpejt? A rritet përqindja e baterisë Li-ion IPhone 4S? Këto janë shenja të një baterie të konsumuar. Është koha për të zëvendësuar me Brandnew iPhone 4S Battery. Kjo...

  Kontaktoni Tani

 • 0 cikli iPhone 6S Plus Bateria TI IC

  0 cikli iPhone 6S Plus Bateria TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i iPhone për iPhone 6S Plus me Instrumente origjinale Texax (TI) IC Për iPhone 6S Plus 2750mAh 4.3V 10.4 5whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth iPhone 6S Plus Jeta e baterisë: iPhone nuk e matë jetëgjatësinë e baterisë në vite por në cikle. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr...

  Kontaktoni Tani

 • Kapaciteti i lartë iPhone 6S 2200mAh 0 Cikli i baterisë

  Kapaciteti i lartë iPhone 6S 2200mAh 0 Cikli i baterisë

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateria Li-Ion me kapacitet të lartë për iPhone 6S 2200mAh I pajtueshëm me iPhone 6S A1633, A1688, A1700. Lutemi konfirmoni modelin tuaj iPhone nga mbulesa e pasme e telefonit, jo e përshtatshme për iPhone 6 ose 7 . KAPACITETI I LARTË: Kapaciteti i lartë iPhone 6S 2200mAh. Shkarkoni aplikacionin "AIDA64...

  Kontaktoni Tani

 • Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë

  Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Apple iPhone 6Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh Marka OEM e pranuar nga konsumatorët, Bateria me kapacitet të lartë iPhone 6Plus (A1522, A1524, A1593). Jo për 6, 6S ose 6 SPlus. KAPACITETI I LARTË: Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh. Çdo Ndërrimi i Baterisë i ri i markës së re me kapacitet të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S Plus Kapaciteti origjinal

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S Plus Kapaciteti origjinal

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i Baterisë Li-Ion i iPhone 6S Plus A1634, A1687, A1699 2750mAh 4.3V 10.45whr Ky bateri Li-ion iPhone është në përputhje me modelet e iPhone 6S Plus Bateria vetëm, jo ​​6S. Çdo markë e re iPhone 6S Plus Replacement Battery është testuar nga kontrollor profesional në bazë të standardeve të kontrollit të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S 3.82V 1715mAh me origjinalin TI IC Bateria për iPhone 6S Li-ion Battery Vetëm-A1633, A1688, A1700. (Ju lutemi kontrolloni me kujdes numrin e modelit në kopertinën e pasme të iPhone tuaj) . Bateria e iPhone 6S me çipin e përmirësuar: Shmangia e rrymës virtuale dhe pajisjeve...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6 Plus retinë LCD me ekran touch dixhital

  iPhone 6 Plus retinë LCD me ekran touch dixhital

  • paketim: Shfaqja e Digitizerit të iPhone 6 Plus LCD

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 6 Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  iPhone 6 Plus 5,5 inç Retina LCD Touch Screen Digitalizimi i qelqit Ndërrimi pa Home Button Compatible me iphone 6 plus 5.5 inç, NOT iphone 6 ose iphone 6s plus 5.5 inç iPhone 6 plus 5,5 inç LCD Screen + Touch Panel Digitizer Shtypni mbledhur. Replace & Repair ekran i gabuar: problemet e ekranit, pixels e vdekur,...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5

  Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5

  • paketim: Çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskës së ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu në rreshtuar me shkumë.

  • Min. urdhër: 50 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 5

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Ndërfaqja e kuvendit të digjitalizimit të ekranit me prekje të ekranit të Apple iPhone 5 LCD - e bardhë Ndërrimi i kuvendit të aparatit të digjitalizimit të Apple iPhone 5 LCD PA PA PUSHTET, duke përfshirë edhe altoparlantin e altoparlantit të kamerës së përparme. LCD Touch Screen me ekran retinë nga Tianma AAA...

  Kontaktoni Tani

 • Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black

  Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black

  • paketim: Ekran me prekje të iPhone 5 LCD (Ekrani pre-montuar me ekran LCD, Kamera e përparme, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

  • Numri i modelit.: iPhone 5

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  • transport: Air

  Ndërfaqja e ekranit të iPhone 5 LCD 4 "inçësh Ndërrimi i aparatit të digjitalizimit - E zezë Vetëm në përputhje me iPhone 5. (NUK me iPhone 5S ose iPhone 5C) Çdo ekran është kontrolluar dy herë dhe 100% është duke punuar përpara dërgimit. Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na...

  Kontaktoni Tani

 • Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit

  Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit

  • paketim: 1 x IPhone7 Plus Rasti i Fibrave të Karbonit; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone7 Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  MagCase Për iPhone7 Plus 5.5inch Ultra Silm Rasti i Fibrave të Karbonit me Magnet Ky është rasti ultra hollë iPhone7 Plus i bërë nga 100% Aramid Fiber i cili është material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materialin e "Trupit të Trupit të Kufizuar". Ai ishte i njëjti material që përdoret në forcat e...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim