Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com

Ios - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Ios)

 • Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB

  Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  New 0 cikli iPhone 5S 1560mAh Ndërrimi i Paketës së Baterisë Për iPhone 5S 1560mAh 4.3V 5.45whr Ne prodhojmë produkte profesionale për paketën e baterisë së zëvendësimit të iPhone 5S, të cilat bëjnë nga qelizat e reja të ciklit zero dhe bordi mbrojtës, FPC (Flexible Printed Circuit). Jeta e baterisë në 500-800 herë,...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 4 me 0 cikle

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 4 me 0 cikle

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë i iPhone 4 i Apple 3.7V 1420mAh Li-ion Battery me 0 cikle Fabrika jonë është prodhuese profesionale e baterisë së iPhone, e njëjtë me kapacitetin origjinal dhe pas ciklit të jetës së ciklit 500 ende mban 80% të kapacitetit. Nëse konsumatori juaj zëvendëson

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery

  Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery

  • markë: AOKAL

  • paketim: Siguria iPhone 4S litium-jon baterive Paketimi

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S të baterisë Lithium-ion Battery të Exennds Battery Life 1.5 Years Për iPhone 4S 1430mAh 4.2V 5.2whr Ky është zëvendësimi i baterisë së likuid-jonit të iPhone 4S që lehtë mund ta zëvendësojë baterinë në telefonin tuaj celular. A keni një iPhone 4S që nuk do të mbajë një pagesë? Nëse...

  Kontaktoni Tani

 • Bateria e zëvendësimit për iPhone 4S CDMA dhe GSM

  Bateria e zëvendësimit për iPhone 4S CDMA dhe GSM

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateria e zëvendësimit për iPhone 4S - Compatible with A1387 CDMA & Models GSM Për iPhone 4S 1430mAh 4.2V 5.2whr A keni merak për baterinë e baterisë së iPhone pa pagesë 1 herë çdo ditë? Është përcaktimi për 1-2 vjet iPhone të përdorura. Edhe tani dyqan APPLE ka shërbim 29 $ në garanci 1 vjeçare, ne jemi...

  Kontaktoni Tani

 • Bateri zëvendësuese Brandnew iPhone 5 origjinal

  Bateri zëvendësuese Brandnew iPhone 5 origjinal

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateri zëvendësuese Brandnew iPhone 5 origjinal Për iPhone 5 1440mAh 4.23V 5.4whr Ku duhet të blej një bateri zëvendësimi iphone 5? A keni menduar për këtë pyetje? Me fat, po vjen dhe vizitoni faqen tonë tani. Ne jemi fabrika e baterive të iPhone në Dongguan të Kinës. Ka më shumë se 60 punonjës dhe 4 linja automatike...

  Kontaktoni Tani

 • Replacement Brand New iPhone 5 Lithium-ion Battery

  Replacement Brand New iPhone 5 Lithium-ion Battery

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Replacement Brand New iPhone 5 Lithium-ion Battery me çmim të fabrikës Për iPhone 5 1440mAh 4.3V 5.4whr A zhduket bateria e litium-jonit tuaj iPhone 5 shumë shpejt? Bateria e litium-jonit të rimbushur për iPhone është një teknologji komplekse dhe një numër i variablave kontribuojnë në performancën e baterisë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Brandnew 0 cikli iPhone 5S Replacement Li-ion Battery

  Brandnew 0 cikli iPhone 5S Replacement Li-ion Battery

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateritë e reja të iPhone 5S për zëvendësimin e baterisë litium-jon me çmim të fabrikës Për iPhone 5S 1560mAh 4.3V 5.9whr Ne ofrojmë 0 ciklin e iPhone 5S Bateria e bërë nga materiale të reja të papërpunuara, duke përfshirë 100% qelizë kobalt të pastër me 0 cikle, bord mbrojtjeje dhe FPC. Jo vetëm që çdo pjesë e...

  Kontaktoni Tani

 • Bateritë litium-jon zëvendësuese të iPhone 5C

  Bateritë litium-jon zëvendësuese të iPhone 5C

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Replacement Brand New iPhone 5C Lithium-ion Battery me çmim të fabrikës Për iPhone 5C 1510mAh 4.3V 5.7whr Zgjero jetën e baterisë së iPhone 5C ndërsa zëvendësojeni me një bateri litium-jon të iPhone 5C. Bërë nga qeliza kobalt të pastër krejtësisht me cikël 0, bordi mbrojtës dhe qark i stampuar fleksibël. Në fakt, siç...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërprerja e baterisë së baterive Li-ion të iPhone SE

  Ndërprerja e baterisë së baterive Li-ion të iPhone SE

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërprerja e baterisë Li-ion të zëvendësimit të iPhone SE për zgjatjen e jetës së baterisë 1.5 Vite Për iPhone SE 1624mAh 4.3V 6.21whr Ajo mund të zgjat jetën tuaj të baterisë iPhone SE më shumë se 1.5 vjet, ndërsa zëvendësojë me një Brandnew IPhone SE Battery. E cila është bërë nga qeliza kobalt e pastër krejtësisht...

  Kontaktoni Tani

 • AAA High Quality iPhone 6 Replacement Li-Ion Bateria

  AAA High Quality iPhone 6 Replacement Li-Ion Bateria

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateria e iPhone 6 Replacement Li-ion Battery 4.7inch 3.82V 1810MAh Për iPhone 6 1810MAh 4.7inch 3.82V A zhduket bateria e zëvendësimit të iPhone 6 shumë shpejt? Siç njoftoi Apple në fillim të janarit se pronarët e iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6s Plus dhe iPhone 7 mund të zëvendësonin bateritë në telefonat e tyre për...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë litium-jon të iPhone 6 Plus

  Ndërrimi i baterisë litium-jon të iPhone 6 Plus

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë litium-jon të iPhone 6 Plus me çmim të fabrikës Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr A bllokohet bateria juaj iPhone 6 Plus shumë shpejt? Bateritë janë një teknologji komplekse dhe një numër i variablave kontribuojnë në performancën e baterisë dhe performancën e lidhur me iPhone. Të gjitha...

  Kontaktoni Tani

 • Bateritë Li-ion zëvendësuese iPhone 6S

  Bateritë Li-ion zëvendësuese iPhone 6S

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S për iPhone 1.5 Vite Për iPhone 6S 1715mAh 4.3V 6.55whr A zhduket bateria e iPhone 6S Li-ion shumë shpejt? Nëse keni nevojë për një Bateri zëvendësuese Brandnew IPhone 6S për iPhone tuaj të vjetër, gjërat mund të kenë marrë pak më të lehtë. Të gjitha bateritë janë të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

  Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Baterinë Li-ion zëvendësuese të iPhone 7 për të zgjeruar jetën e baterisë 1.5 Vite Për iPhone 7 1960mAh 4.3V 7.45whr A ikën bateria e litiumit tuaj iPhone 7 shumë shpejt? Bateritë janë një teknologji komplekse dhe një numër i variablave kontribuojnë në performancën e baterisë dhe performancën e lidhur me iPhone. Të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Li-ion të iPhone 6S Plus

  Ndërrimi i baterisë Li-ion të iPhone 6S Plus

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë Li-ion të iPhone 6S Plus për zgjatjen e jetës së baterisë 1.5 Vite Për iPhone 6S Plus 2750mAh 4.3V 10.45whr A prisni baterinë iPhone 6S Plus shumë shpejt? Bateritë janë një teknologji komplekse dhe një numër i variablave kontribuojnë në performancën e baterisë dhe performancën e lidhur me iPhone....

  Kontaktoni Tani

 • Bateritë Li-ion Replacement Brandnew iPhone 7 Plus

  Bateritë Li-ion Replacement Brandnew iPhone 7 Plus

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së litium-jonit me çmim të fabrikës Për iPhone 7 Plus 2900mAh 4.3V 11.1whr A ikën bateria juaj litium-jon IPhone 7 Plus shumë shpejt? Bateritë janë një teknologji komplekse dhe një numër i variablave kontribuojnë në performancën e baterisë dhe performancën e lidhur me iPhone. Të gjitha bateritë e...

  Kontaktoni Tani

 • AAAA Grade iPhone 6 Plus Ndërrimi i baterisë Li-ion

  AAAA Grade iPhone 6 Plus Ndërrimi i baterisë Li-ion

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateri Li-ion zëvendësuese të iPhone 6 Plus me cilësi të lartë AAA të lartë Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr Bateria e zëvendësimit të iPhone 6 Plus me materiale të papërpunuara AAAA Grade, ne kemi 6 mundësi për zgjedhjen e klientit: AA, AAA, AAAA me bordin e mbrojtjes A-AA dhe qelizën. Bateri zëvendësuese...

  Kontaktoni Tani

 • Zëvendësimi i Baterisë iPhone 6 Plus për plakjen e iPhone

  Zëvendësimi i Baterisë iPhone 6 Plus për plakjen e iPhone

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i baterisë iPhone 6 Plus për plakjen e iPhone 6 Plus Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr Si Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të plakjes. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të ri të baterisë iPhone 6 Plus për iPhone tuaj të vjetërimit, gjërat mund...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC

  iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Replacioni i Baterisë iPhone 6 Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr Kjo bateri IPhone 6Plus me TI IC Compatible me iPhone 6 Plus, Modeli A1522, A1524 dhe A1593. Jo për 6S Plus ose model tjetër iPhone. Ndërsa iOS 11.3 ka përditësuar, mbrojtja origjinale e TI është më e sigurt...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6Plus Replace Battery with Advanced TI IC

  iPhone 6Plus Replace Battery with Advanced TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i AAAA Grade iPhone 6Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të ri të iPhone 6Plus Battery për iPhone tuaj të vjetërimit, gjërat mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i Baterisë iPhone 6 me TI origjinale

  Ndërrimi i Baterisë iPhone 6 me TI origjinale

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i Baterisë i iPhone 6 me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6G 1810mAh 4.7inch 3.82V Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Ndërsa iOS 11.3 dhe 11.4 kanë përditësuar, mbrojtja origjinale e TI është më e sigurt për t'u përdorur nga...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë i iPhone 6 me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6G 1810mAh 4.3V 6.91whr Kjo është gjëja e parë që ju duhet të dini rreth iPhone6 ​​Battery Replacement life: iPhone nuk e matë jetën e tyre të baterive në vite por në cikle. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Li-Ion iPhone6 ​​Niveli i ndryshëm i cilësisë

  Ndërrimi i baterisë Li-Ion iPhone6 ​​Niveli i ndryshëm i cilësisë

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë Li-Ion i iPhone 6 me nivel të ndryshëm të cilësisë Për iPhone 6 1810MAh 4.7inch 3.82V Dizajni i mbrojtjes së sigurisë: parandalon baterinë nga mbinxehja, qarkimi, ngarkimi i tepërt, shkarkimi dhe lidhja e shkurtër. Siç ka përditësuar sistemi i Apple iOS 11.3, iPhone 6 Replace Battery me TI IC është...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me TI IC

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr A bllokohet bateria juaj iPhone6 ​​Plus shumë shpejt? Zgjero jetën tuaj të baterisë iPhone 6Plus ndërsa zëvendësoni me një zëvendësim të baterisë Brandnew iPhone6 ​​Plus me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi Brand New i iPhone6S Plus me TI IC

  Ndërrimi Brand New i iPhone6S Plus me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6S Plus 2750mAh 4.3V 10.45whr A bie bateria juaj iPhone6S Plus shumë shpejt? Zgjero jetën e baterisë iPhone6S Plus ndërsa zëvendësojeni me një Ndërrimi Brandnew iPhone6S Plus Battery me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt të pastër...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim