Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com

Iphonex Aramid Fiber Case Me Magnet - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Iphonex Aramid Fiber Case Me Magnet)

 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

  3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhoneX Aramid Fiber Case; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhoneX

  3D Grip Touch iPhoneX Ultra Silm Aramid Fibër Rasti me Magnet, Wireless akuzuar miqësore Kjo është IPhoneX Aramid Fiber Case bërë nga 100% Aramid Fiber që është material ekskluziv, Slim Fit dhe Sensuous me "Body Armor Grade" materiale. Ai ishte i njëjti material që përdoret në trupin e blinduar, anijen,...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6S Mbuluar Mbulimi Strehimi Metal Alloy

  iPhone 6S Mbuluar Mbulimi Strehimi Metal Alloy

  • paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6S

  • transport: Ocean,Air

  iPhone 6S 4.7 inç Mbrapa Mbulimi Strehim Metalike Aliazh Ndërrimi Aliazh Metal me Side Button OEM dhe Brand New Quality. Ju lutemi shënoni JO Logo në Pjesë. Compatible: Vetëm për iPhone 6S 4.7 '', Ky grup i ekranit do të jetë i pajtueshëm vetëm me një iPhone 6S Plus, por jo me iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6S Plus Mbulimi i Mbulesës së Ndërrimit të Strehimit Metal

  iPhone 6S Plus Mbulimi i Mbulesës së Ndërrimit të Strehimit Metal

  • paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6S Plus

  • transport: Ocean,Air

  iPhone 6S Plus 5.5 '' Ndërrimi i Mbulesës së Mbrapa të Pasme Aliazh Metalesh Pa Logo (Grey) Ky është një iPhone 6S Plus (5.5 inç) mbrapa mbulesën e zëvendësimit të strehimit me pjesë të vogla, duke përfshirë tabaka SIM, kaloni memec, butonin e energjisë, butonin e volumit. Për të zëvendësuar pajisjen tuaj të...

  Kontaktoni Tani

 • Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus

  Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus

  • paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6 Plus

  • transport: Ocean,Air

  Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus Asambleja R eplacement Secili iPhone 6 Plus Mbrapa Mbulimi Strehimi kanë kaluar në mënyrë rigoroze provë para se të anijeve, për të siguruar që punojnë të përkryer. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë. Ky montim i...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i ekranit me prekje të ekranit të LCD-it të iPhone 8 Plus

  Ndërrimi i ekranit me prekje të ekranit të LCD-it të iPhone 8 Plus

  • paketim: Kuvendi LCD i iPhone 8 Plus

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 8 Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Ndërrimi i ekranit me prekje të ekranit të LCD-it të iPhone 8 Plus Kompatibil me iPhone 8 Plus 5.5 inç, Përputhshmëria me iPhone 8 Plus 5.5 inç, Zgjidhja e problemeve të ekraneve të dëmtuara, plasaritur, të copëtuar, ose ekranet me shfaqje ose probleme me prekjen e prekjes. Testi i dyfishtë përpara dërgimit, politikat...

  Kontaktoni Tani

 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus

  Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje të iPhone 7 Plus

  • paketim: Ekran LCD i iPhone 7

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 7 Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  iPhone 7 Plus 5.5 " LCD i zi i zi i zëvendësimit të LCD-it Grade AAA 'Flawless' LCD Screen Digitizer Kuvendit , Për të zëvendësuar të meta të defektit dhe defekt LCD Display Screen Digitizer Kuvendit. Të tilla si doza e ekranit nuk përgjigjen siç duhet, shfaqin probleme, piksele të shtrembërimit, ekranet...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale

  iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale

  • paketim: Ndërrimi i ekranit me LCD Touch iPhone 6S

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 6S

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  iPhone 6S 4.7 inç LCD me prekje të ekranit të digjitalizimit të aparatëve me Kamera Front Front, Speaker Ear Kjo është një pjesë e iPhone 6S Display Assembly / Screen Replacement, duke përfshirë LCD, Digitizers dhe Front panel të mbledhura së bashku. Riparoni ekranin tuaj të dëmtuar / thyer / plasaritur / thyer / jo...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë

  Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë

  • paketim: Ekrani LCD i LCD i iPhone 6 (Ekrani me prekje pre-montuar LCD, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e Dritës dhe Afërsia)

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 6

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Ndërrimi i ekranit të iPhone 6 të ekranit të bardhë LCD Afishimi i plotë i Kuvendit të Panelit pa Home Button Ky është një pjesë e ekranit të ekranit / ekranit të ekranit iPhone 6 (4.7 inç) (LCD, digjitalizues dhe paneli i përparmë i mbledhur së bashku). Riparo riparimin tuaj të dëmtuar / thyer / plasaritur /...

  Kontaktoni Tani

 • Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD

  Zëvendësimi i ekranit të ekranit me prekje të iPhone 8 LCD

  • paketim: Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 8

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  iPhone 8 4.7inch Zëvendësimi i ekranit LCD ekran me prekje të ekranit-e zezë IPhone 8 LCD Display për të zëvendësuar Troubleshoot ekranet dëmtuar, plasaritur, shpartallua, ose ekranet me shfaqje ose touch përgjigje issues.iPhone 8 Replacement LCD është një inspektim 100% për çdo ekran para se të dërgesës. Kjo...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i Baterisë Li-Ion me kapacitet 2200mAh me kapacitet të lartë iPhone 6

  Ndërrimi i Baterisë Li-Ion me kapacitet 2200mAh me kapacitet të lartë iPhone 6

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateri Li-Ion me kapacitet të lartë për iPhone 6, 2200mAh-A1549, A1586, A1589 Vetëm mund të përdorin për iPhone 6 / 6G 4.7 ", kontrolloni numrin e modelit A1549 / A1586 / A1589 që në anën e pasme të telefonit tuaj. Ju lutem konfirmoni modelin tuaj iPhone nga kopertinën e telefonit prapa, nuk është i përshtatshëm...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh

  iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateri Li-ion me kapacitet të lartë Apple iPhone 6S Plus 3410mAh-A1634, A1687, A1699 Ndërrimi i baterisë me kapacitet të lartë të Apple iPhone 6S Plus 3410mAh, Ne jemi një prodhues profesionist i specializuar në baterinë e telefonit celular. KAPACITETI I LARTË: 3410mAh 3.8V iPhone 6S Plus Bateria me kapacitet të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S 3.82V 1715mAh me origjinalin TI IC Bateria për iPhone 6S Li-ion Battery Vetëm-A1633, A1688, A1700. (Ju lutemi kontrolloni me kujdes numrin e modelit në kopertinën e pasme të iPhone tuaj) . Bateria e iPhone 6S me çipin e përmirësuar: Shmangia e rrymës virtuale dhe pajisjeve...

  Kontaktoni Tani

 • Bateria e iPhone 6S Replacement Li-ion Battery 3.82v 1715mAh

  Bateria e iPhone 6S Replacement Li-ion Battery 3.82v 1715mAh

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateri iPhone 6S Replacement Li-ion Battery 3.82V 1715mAh Bateria e iPhone 6S Zëvendësimi është bërë nga 100% oksid litium kobalt i pastër, Diafragma e Dendësisë së Lartë e cila është e sigurtë densiteti i kapacitetit 1: 1 i njëjtë me bateri origjinale, kapaciteti aktual mund të bëjë 50-100mah më të larta se...

  Kontaktoni Tani

 • Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8

  Asambleja e kornizës së pasme të strehës së pasme të iPhone 8

  • paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 8

  • transport: Ocean,Air

  Mbulesa e prapme e strehuesit të pasëm të iPhone 8 të Apple iPhone me zëvendësimin e kuvendit të kornizës Kjo Asambleja e Kuvendit të iPhone 8 përfshin vetëm kornizën e mesme dhe ngarkuesin pa tel. Stili i pasëm i iPhone 8 pa logo të Apple. Të gjitha IPhone 8 Strehimi i Pasëm është saktësisht e njëjtë si OEM Housings...

  Kontaktoni Tani

 • Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus

  Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus

  • paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 7 Plus

  • transport: Ocean,Air

  Ndërrimi i Shtëpisë së Montimit të Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus Të gjitha shtëpitë përfshijnë logon e Apple dhe logot e tjera OEM. Çdo gjë është saktësisht e njëjtë si OEM Housings vijnë me butona dhe tabaka SIM kartelë. Këto nuk janë housings OEM. Këto janë shtëpitë më të mira në dispozicion të palëve të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i Mbulesës së Pasme të Metalit Hybrid të iPhone 6

  Ndërrimi i Mbulesës së Pasme të Metalit Hybrid të iPhone 6

  • paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6

  • transport: Ocean,Air

  iPhone 6 4.7 "Mbështetja e Mbulesës së Mbrapa të Metalit Ndërrimi i Plotë i Kuvendit Derë e Shtëpisë së Baterisë Cilësi e qëndrueshme dhe me cilësi të njëjtë si origjinali 1: 1. Pjesë e përkryer për të zëvendësuar mbulesën e pasme të copëzuar ose të gërvishtur të iPhone 6. Strehimi me pjesë të vogla, ju lutem...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S

  Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S

  • paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 5S

  • transport: Ocean,Air

  Apple iPhone 5S Back Cover Strehimi Kuvendi R eplacement Pjesë e përkryer për të zëvendësuar mbulesën e pasme të copëzuar ose të gërvishtur të telefonit tuaj strehim me pjesë të vogla Aftësia profesionale e riparimit është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për...

  Kontaktoni Tani

 • Ekran i ekranit me prekje me prekje të iPhone 8 Plus LCD

  Ekran i ekranit me prekje me prekje të iPhone 8 Plus LCD

  • paketim: iPhone 8 Plus LCD Touch Digitizer

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 8 Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  iPhone 8 Plus (5.5 inç) - Ndërfaqja e qelqit me prekje LCD Touch Digitizer Kompatibil me iPhone 8 Plus vetëm 5.5 inç, jo në përputhje me modelin tjetër . iPhone 8 Plus 5,5 inç LCD ekran + Touch Digitizer Paneli Preassembled. Replace & Repair ekran i gabuar: problemet e ekranit, pixels e vdekur, ekranet e...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD

  Ndërrimi i ekranit me prekje 3D të ekranit të iPhone 7 LCD

  • paketim: Ekran LCD i iPhone 7

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 7

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Ndërrimi i ekranit për iPhone 7 Zi 4.7 "LCD Display 3D Touch Digitizer Frame Kuvendi i plotë Riparimi Kit Compatible with iphone 7 vetëm 4.7 inç, jo në përputhje me modelin tjetër, jo për 6S 4.7

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6 Plus retinë LCD me ekran touch dixhital

  iPhone 6 Plus retinë LCD me ekran touch dixhital

  • paketim: Shfaqja e Digitizerit të iPhone 6 Plus LCD

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 6 Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  iPhone 6 Plus 5,5 inç Retina LCD Touch Screen Digitalizimi i qelqit Ndërrimi pa Home Button Compatible me iphone 6 plus 5.5 inç, NOT iphone 6 ose iphone 6s plus 5.5 inç iPhone 6 plus 5,5 inç LCD Screen + Touch Panel Digitizer Shtypni mbledhur. Replace & Repair ekran i gabuar: problemet e ekranit, pixels e vdekur,...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje

  Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 LCD i bardhë me prekje

  • paketim: Ndërrimi i ekranit të iPhone 8 (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 8

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Ndërrimi i ekranit me ekran të bardhë me prekje të ekranit me prekje të ekranit të bardhë me ekran 4.7 inç me prekje të përparme të kamerës së përparme, Ekran me prekje të iPhone 8 LCD është një inspektim 100% për çdo ekran përpara ngarkesës. Ne sigurojmë garanci 12 mujore për të ndryshuar / rregulluar. Zëvendësoni /...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërfaqja e ekranit me prekje të ekranit të iPhone 6 LCD digjitalizues

  Ndërfaqja e ekranit me prekje të ekranit të iPhone 6 LCD digjitalizues

  • paketim: Ekrani LCD i LCD i iPhone 6 (Ekrani me prekje pre-montuar LCD, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e Dritës dhe Afërsia)

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 6

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  iPhone 6 4.7inch LCD ekran me prekje dixhitale Riparimi i plotë i kuvendit Ekran LCD dhe aparat digjital + kornizë + ballë përballë aparat fotografik + altoparlant + sensor përkulje përkul Për të zëvendësuar ekranin tuaj të dëmtuar, plasaritur, të keqfunksionuar, ekranin e thyer ose ekranet me shfaqje ose probleme të...

  Kontaktoni Tani

 • Xhami me prekje të iPhone 5C LCD

  Xhami me prekje të iPhone 5C LCD

  • paketim: Ekrani LCD i iPhone 5C (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e Dritës dhe Afërsia)

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone5C

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Asambleja e digjitalizimit të qelqit me prekje të ekranit të iPhone 5C Të gjitha ekranet e iPhone 5C LCD janë testuar dy herë dhe 100% në gjendje të mirë përpara dërgimit. 12 muaj garanci për dëmtime jo njerëzore. Zëvendësoni ekranin e dëmtuar të iPhone 5C Ekzistojnë prekje si problemet e ekranit, pixels të vdekur,...

  Kontaktoni Tani

 • Ekran i ekranit me ekran të plotë të iPhone 5S

  Ekran i ekranit me ekran të plotë të iPhone 5S

  • paketim: Ekran me prekje të ekranit të iPhone 5S me prekje (Ekrani me prekje LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: iPhone 5S

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  Ndërfaqja e plotë e iPhone 5S për ndërrimin e ekranit të LCD ekranit të ekranit të ekranit Touch - Black Ekran me prekje të iPhone 5S LCD është një kontroll 100% për çdo ekran përpara ngarkesës. Ne sigurojmë garanci 12 mujore për të ndryshuar / rregulluar. Zëvendësoni / Riparoni ekranin tuaj të thyer, të vjetër,...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim