Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com

Iphonex Aramid Fiber Case - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 9 Produkte për Iphonex Aramid Fiber Case)

 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

  3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhoneX Aramid Fiber Case; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhoneX

  3D Grip Touch iPhoneX Ultra Silm Aramid Fibër Rasti me Magnet, Wireless akuzuar miqësore Kjo është IPhoneX Aramid Fiber Case bërë nga 100% Aramid Fiber që është material ekskluziv, Slim Fit dhe Sensuous me "Body Armor Grade" materiale. Ai ishte i njëjti material që përdoret në trupin e blinduar, anijen,...

  Kontaktoni Tani

 • IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch

  IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch

  • markë: PITAKA

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6S

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch iPhone6S PITAKA Magcase përshtatet telefonin tuaj përkryer, lehtë dhe natyrisht të gjitha butonat dhe portet. Çdo hapje jo vetëm që është radhitur në mënyrë të saktë, por edhe në "sipërfaqe" natyrore. Një zgjidhje gardian për mbrojtje me premium AGC...

  Kontaktoni Tani

 • Qëndrueshëm iPhone6S Plus Magcase 100% Aramid Fiber

  Qëndrueshëm iPhone6S Plus Magcase 100% Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x rast aramid për iPhone6S Plus Magcase; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6S Plus

  Durable iPhone6S Plus 5.5 inch PITAKA Magcase 100% Aramid Fiber Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë. Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të...

  Kontaktoni Tani

 • Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm

  Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6

  iPhone 6 PITAKA Magcase Aramid Fibër Telefoni Rasti, Slim Fit Ultra Thin (0.03in) Super Light (0.49oz) Rasti më i fortë Durable Snugly Fit Snap-On Case - Black / Grey (Twill) IPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case përshtatet telefonin tuaj përkryer, lehtë dhe natyrisht qasje në të gjitha butonat dhe portet. Çdo hapje jo...

  Kontaktoni Tani

 • Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase

  Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone8 Plus MagCase; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: IPhone8 Plus

  iPhone8 Plus Ultra Silm Aramid Fibër MagCase Trupit Armor Materiale Rasti Telefon Ne i urrejmë rastet si ti, kështu që e kemi reinventuar këtë Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase. Një rast me një ekuilibër të përsosur midis ruajtjes së bukurisë së telefonit tuaj duke shtuar gripin dhe mbrojtjen. Një shtresë...

  Kontaktoni Tani

 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

  Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhone6 ​​Plus Rasti i Fibrave të Karbonit; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6Plus

  Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber Rasti iPhone 6 Plus PITAKA Magcase Aramid Fibre Telefoni, Slim Fit Ultra Thin (0.03in) Super Dritë (0.49oz) Snap me Fuqi më të Fortë të Qëndrueshme. e cila përbëhet nga 100% Aramid Fiber, material material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materiale të "Trupit të...

  Kontaktoni Tani

 • Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber

  Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone8 PITAKA Magcase; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: IPhone8

  Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber Rasti më i fortë Durable Snugly Fit Snap-on Case Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë. Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Pra, dritë që edhe ju nuk do të ndiheni të rritet pesha në telefonin tuaj. Mbrojeni...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet

  iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone 7 Aramid Fibre Telefon Rasti; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 7

  Seamless iPhone 7 4.7inch Aramid Fibre Telefon Rasti me Magnet Përfitimet e Fiber Aramid: I fortë, fleksibël, i qëndrueshëm. Ndërhyrja e sinjalit ZERO. Jashtëzakonisht të lehta dhe të pakta. Kaloi provën e rënies së lartësisë 1.2m. Kjo është një Ultra Thin iPhone Phone Case 7 bërë nga 100% Aramid Fiber, i cili është...

  Kontaktoni Tani

 • Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case

  Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x PITAKA Magcase iPhoneX; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone X

  Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhoneX Rasti, Ultra Thin (0.03in) Super Light (0.49oz) Më i fortë Durable Snugly Fit Snap-on Case Kjo është PITAKA Magcase iPhone X , Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Ashtu si 2 copa A4 letër, kështu që edhe ju nuk do të ndjeni peshën e rastit të rritur në pajisjen tuaj....

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim