Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com

Ndërrimi I Baterisë Iphone - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Ndërrimi I Baterisë Iphone)

 • Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery

  Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery

  • markë: AOKAL

  • paketim: Siguria iPhone 4S litium-jon baterive Paketimi

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S të baterisë Lithium-ion Battery të Exennds Battery Life 1.5 Years Për iPhone 4S 1430mAh 4.2V 5.2whr Ky është zëvendësimi i baterisë së likuid-jonit të iPhone 4S që lehtë mund ta zëvendësojë baterinë në telefonin tuaj celular. A keni një iPhone 4S që nuk do të mbajë një pagesë? Nëse...

  Kontaktoni Tani

 • Zëvendësimi i Baterisë iPhone 6 Plus për plakjen e iPhone

  Zëvendësimi i Baterisë iPhone 6 Plus për plakjen e iPhone

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i baterisë iPhone 6 Plus për plakjen e iPhone 6 Plus Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr Si Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të plakjes. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të ri të baterisë iPhone 6 Plus për iPhone tuaj të vjetërimit, gjërat mund...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i Baterisë iPhone 6 me TI origjinale

  Ndërrimi i Baterisë iPhone 6 me TI origjinale

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i Baterisë i iPhone 6 me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6G 1810mAh 4.7inch 3.82V Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Ndërsa iOS 11.3 dhe 11.4 kanë përditësuar, mbrojtja origjinale e TI është më e sigurt për t'u përdorur nga...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë i iPhone 6 me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6G 1810mAh 4.3V 6.91whr Kjo është gjëja e parë që ju duhet të dini rreth iPhone6 ​​Battery Replacement life: iPhone nuk e matë jetën e tyre të baterive në vite por në cikle. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Li-Ion iPhone6 ​​Niveli i ndryshëm i cilësisë

  Ndërrimi i baterisë Li-Ion iPhone6 ​​Niveli i ndryshëm i cilësisë

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë Li-Ion i iPhone 6 me nivel të ndryshëm të cilësisë Për iPhone 6 1810MAh 4.7inch 3.82V Dizajni i mbrojtjes së sigurisë: parandalon baterinë nga mbinxehja, qarkimi, ngarkimi i tepërt, shkarkimi dhe lidhja e shkurtër. Siç ka përditësuar sistemi i Apple iOS 11.3, iPhone 6 Replace Battery me TI IC është...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me TI IC

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr A bllokohet bateria juaj iPhone6 ​​Plus shumë shpejt? Zgjero jetën tuaj të baterisë iPhone 6Plus ndërsa zëvendësoni me një zëvendësim të baterisë Brandnew iPhone6 ​​Plus me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi Brand New i iPhone6S Plus me TI IC

  Ndërrimi Brand New i iPhone6S Plus me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6S Plus 2750mAh 4.3V 10.45whr A bie bateria juaj iPhone6S Plus shumë shpejt? Zgjero jetën e baterisë iPhone6S Plus ndërsa zëvendësojeni me një Ndërrimi Brandnew iPhone6S Plus Battery me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt të pastër...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Brand New iPhone6S me TI IC

  Ndërrimi i baterisë Brand New iPhone6S me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i bojës iPhone6S me origjinalin Texas Instruments (TI) IC Për iPhone 6S 1715mAh 4.3V 6.55whr Pse ne rekomandojmë zëvendësimin e baterisë iPhone6S origjinal me instrumentin Texas Instruments (TI) IC? 1. TI IC është metoda origjinale për baterinë e iPhone. 2. Ngarkimi më i shpejtë dhe më i ngrohtë i etheve për...

  Kontaktoni Tani

 • Replacioni i baterisë iPhone 5 zëvendëson origjinalin e baterisë

  Replacioni i baterisë iPhone 5 zëvendëson origjinalin e baterisë

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Zëvendësimi i Baterisë iPhone 5 Ndryshimi origjinal Bateria e re Mbështetje për përditësimin e iOS Për iPhone 5 1440mAh 4.3V 5.4whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth kohës së baterisë së iPhone për rreth 500 cikle në përgjithësi. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%. Ju...

  Kontaktoni Tani

 • Replacioni i baterisë iPhone7 Plus me ciklin 0 me TI

  Replacioni i baterisë iPhone7 Plus me ciklin 0 me TI

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Seksioni i ri 0 iPhone7 Plus Replacement Li-ion Battery me Instrumentet origjinale Texax (TI) IC Për iPhone7 Plus 2900mAh 4.3V 11.1whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth kohës së baterisë së iPhone për rreth 500 cikle në përgjithësi. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%....

  Kontaktoni Tani

 • 0 cikli Replacioni i Baterisë iPhone7 me TI IC

  0 cikli Replacioni i Baterisë iPhone7 me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ri 0 cikli iPhone7 Ndërrimi i baterisë Li-ion me instrumentet origjinale Texax (TI) IC Për iPhone7 1960mAh 4.3V 7.45whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth kohës së baterisë së iPhone për rreth 500 cikle në përgjithësi. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%. Ju mund të...

  Kontaktoni Tani

 • I ri iPhone 7 Mbështetja e baterisë iOS 12 përditësim

  I ri iPhone 7 Mbështetja e baterisë iOS 12 përditësim

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i 0 ciklit të iPhone 7 Replacement Li-ion Battery mbështetur iOS 12 update Për iPhone 7 1960mAh 4.3V 7.45whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth kohës së baterisë së iPhone për rreth 500 cikle në përgjithësi. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%. Ju mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Mbështetja e re e iPhone7 Plus për baterinë iOS 12 përditësim

  Mbështetja e re e iPhone7 Plus për baterinë iOS 12 përditësim

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mbështetje për zëvendësimin e baterisë Li-ion të Apple iPhone7 Plus Mbështetje për përmirësimin e iOS Për iPhone7 Plus 2900mAh 4.3V 11.1whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth kohës së baterisë së iPhone për rreth 500 cikle në përgjithësi. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me...

  Kontaktoni Tani

 • Mbështetja e zëvendësimit të baterisë iPhone8 Plus Mbështetje për iOS 12

  Mbështetja e zëvendësimit të baterisë iPhone8 Plus Mbështetje për iOS 12

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Cikli i ri Zero iPhone8 Plus Replacement Battery Mbështetje iOS 12 Update Për iPhone8 Plus 2691mAh 4.35V 10.28whr Si të gjykoni një bateri IPhone8 Plus është koha për në fund të jetës së baterisë dhe duhet të ndryshoni baterinë e re? kur një bateri iPhone duhet të ngarkojë 2 herë në ditë në jetën e përditshme, dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone8 Replacement Li-ion Battery me origjinale Texas IC

  iPhone8 Replacement Li-ion Battery me origjinale Texas IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  New 0 cycle iPhone8 Replacement Li-ion Battery me origjinale Texas Instruments (TI) IC Për iPhone8 1821mAh 4.35V 6.96whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth kohës së baterisë së iPhone për rreth 500 cikle në përgjithësi. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%. Ju mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S 3.82V 1715mAh me origjinalin TI IC Bateria për iPhone 6S Li-ion Battery Vetëm-A1633, A1688, A1700. (Ju lutemi kontrolloni me kujdes numrin e modelit në kopertinën e pasme të iPhone tuaj) . Bateria e iPhone 6S me çipin e përmirësuar: Shmangia e rrymës virtuale dhe pajisjeve...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S Plus Kapaciteti origjinal

  Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S Plus Kapaciteti origjinal

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i Baterisë Li-Ion i iPhone 6S Plus A1634, A1687, A1699 2750mAh 4.3V 10.45whr Ky bateri Li-ion iPhone është në përputhje me modelet e iPhone 6S Plus Bateria vetëm, jo ​​6S. Çdo markë e re iPhone 6S Plus Replacement Battery është testuar nga kontrollor profesional në bazë të standardeve të kontrollit të...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh

  iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateri Li-ion me kapacitet të lartë Apple iPhone 6S Plus 3410mAh-A1634, A1687, A1699 Ndërrimi i baterisë me kapacitet të lartë të Apple iPhone 6S Plus 3410mAh, Ne jemi një prodhues profesionist i specializuar në baterinë e telefonit celular. KAPACITETI I LARTË: 3410mAh 3.8V iPhone 6S Plus Bateria me kapacitet të...

  Kontaktoni Tani

 • Kapaciteti i lartë iPhone 6S 2200mAh 0 Cikli i baterisë

  Kapaciteti i lartë iPhone 6S 2200mAh 0 Cikli i baterisë

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateria Li-Ion me kapacitet të lartë për iPhone 6S 2200mAh I pajtueshëm me iPhone 6S A1633, A1688, A1700. Lutemi konfirmoni modelin tuaj iPhone nga mbulesa e pasme e telefonit, jo e përshtatshme për iPhone 6 ose 7 . KAPACITETI I LARTË: Kapaciteti i lartë iPhone 6S 2200mAh. Shkarkoni aplikacionin "AIDA64...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i Baterisë Li-Ion me kapacitet 2200mAh me kapacitet të lartë iPhone 6

  Ndërrimi i Baterisë Li-Ion me kapacitet 2200mAh me kapacitet të lartë iPhone 6

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Bateri Li-Ion me kapacitet të lartë për iPhone 6, 2200mAh-A1549, A1586, A1589 Vetëm mund të përdorin për iPhone 6 / 6G 4.7 ", kontrolloni numrin e modelit A1549 / A1586 / A1589 që në anën e pasme të telefonit tuaj. Ju lutem konfirmoni modelin tuaj iPhone nga kopertinën e telefonit prapa, nuk është i përshtatshëm...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i ri i iPhone 5C për një të vjetër

  Ndërrimi i ri i iPhone 5C për një të vjetër

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i iPhone 5C për iPhone 5C Për iPhone 5C 1510mAh 4.3V 5.7whr A bllokohet bateria juaj e iPhone 5C shumë shpejt? Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të ri të baterisë për iPhone 5C për iPhone tuaj të...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

  Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Baterinë Li-ion zëvendësuese të iPhone 7 për të zgjeruar jetën e baterisë 1.5 Vite Për iPhone 7 1960mAh 4.3V 7.45whr A ikën bateria e litiumit tuaj iPhone 7 shumë shpejt? Bateritë janë një teknologji komplekse dhe një numër i variablave kontribuojnë në performancën e baterisë dhe performancën e lidhur me iPhone. Të...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative

  iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative

  • paketim: OPP BAG

  • Min. urdhër: 200 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6P/6SP/7P Battery

  • transport: Ocean,Air

  iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative Shirita ngjitës të baterisë së iPhone janë të pajtueshme me iPhone 6P / 6SP / 7P 5.5 " Këto janë të lehta për t'u përdorur kur zëvendësoni baterinë e dëmtuar ose mbulesën e pasme për iPhone tuaj Ky është alternativa me ngjitëse të iPhone, cilësi e re...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012

  Ndërrimi i baterisë Macbook Pro 15 A1382 Mid 2012

  • paketim: 1 X A1382 Bateri Laptop; Dy Kaçavida të Lirë Shkarkimi (2.0 Tri-krah dhe 2.0 Phillips).

  • Aftësia e Furnizimit: 50,000pcs/Month

  • Min. urdhër: 100 Bag/Bags

  • certifikatë: CE-/FCC-/RoHS

  MacBook Pro 15 '' zëvendësues i baterive për A1382 Battery 7200mAh / 79Wh, Made për në fillim / fund të vitit 2011, në mes të 2012 15 inch MacBook Pro Core i7 A1286 Apple Compatible me modelet Laptop: Ju lutemi sigurohuni që ky listë është për një bateri A1382 laptopë, Vetëm për Macbook pro 15 "baterinë e...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Replacioni i baterisë iPhone 5 zëvendëson origjinalin e baterisë
 • Ndërrimi i baterisë për iPhone 7 të Brandnew Recall origjinal

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim