Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com

Rasti Iphone6 ​​ultra Silm - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 16 Produkte për Rasti Iphone6 ​​ultra Silm)

 • Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm

  Rasti i Magnetit të Fibrave të Aramidit të iPhone6 ​​Ultra Silm

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6

  iPhone 6 PITAKA Magcase Aramid Fibër Telefoni Rasti, Slim Fit Ultra Thin (0.03in) Super Light (0.49oz) Rasti më i fortë Durable Snugly Fit Snap-On Case - Black / Grey (Twill) IPhone6 ​​Aramid Fiber Magnet Case përshtatet telefonin tuaj përkryer, lehtë dhe natyrisht qasje në të gjitha butonat dhe portet. Çdo hapje jo...

  Kontaktoni Tani

 • I ri iPhone6S Plus Battery mbështetur përditësimin iOS 12

  I ri iPhone6S Plus Battery mbështetur përditësimin iOS 12

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Mbështetje për zëvendësimin e baterisë së iPhone6S Plus Brandnew iOS 12 Update Për iPhone6S Plus 2750mAh 4.3V 10.45whr Zgjero jetën e baterisë iPhone6S Plus ndërsa zëvendësojeni me një Ndërrimi Brandnew iPhone6S Plus Battery me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt të pastër krejtësisht me cikël 0, mbrojtje IC dhe qark...

  Kontaktoni Tani

 • I ri iPhone6 ​​Plus Bateria mbështet përditësimin e iOS 12

  I ri iPhone6 ​​Plus Bateria mbështet përditësimin e iOS 12

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i ri i 0 ciklit iPhone 6 Plus Ndërrimi i baterisë Li-ion mbështeti përditësimin e iOS 12 Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të ri të iPhone 6Plus Battery për iPhone tuaj...

  Kontaktoni Tani

 • Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit

  Rasti ultra i hollë iPhone7 Plus i karbonit

  • paketim: 1 x IPhone7 Plus Rasti i Fibrave të Karbonit; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone7 Plus

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  MagCase Për iPhone7 Plus 5.5inch Ultra Silm Rasti i Fibrave të Karbonit me Magnet Ky është rasti ultra hollë iPhone7 Plus i bërë nga 100% Aramid Fiber i cili është material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materialin e "Trupit të Trupit të Kufizuar". Ai ishte i njëjti material që përdoret në forcat e...

  Kontaktoni Tani

 • IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch

  IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch

  • markë: PITAKA

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6S

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch iPhone6S PITAKA Magcase përshtatet telefonin tuaj përkryer, lehtë dhe natyrisht të gjitha butonat dhe portet. Çdo hapje jo vetëm që është radhitur në mënyrë të saktë, por edhe në "sipërfaqe" natyrore. Një zgjidhje gardian për mbrojtje me premium AGC...

  Kontaktoni Tani

 • Qëndrueshëm iPhone6S Plus Magcase 100% Aramid Fiber

  Qëndrueshëm iPhone6S Plus Magcase 100% Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x rast aramid për iPhone6S Plus Magcase; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6S Plus

  Durable iPhone6S Plus 5.5 inch PITAKA Magcase 100% Aramid Fiber Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë. Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të...

  Kontaktoni Tani

 • Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase

  Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone8 Plus MagCase; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: IPhone8 Plus

  iPhone8 Plus Ultra Silm Aramid Fibër MagCase Trupit Armor Materiale Rasti Telefon Ne i urrejmë rastet si ti, kështu që e kemi reinventuar këtë Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase. Një rast me një ekuilibër të përsosur midis ruajtjes së bukurisë së telefonit tuaj duke shtuar gripin dhe mbrojtjen. Një shtresë...

  Kontaktoni Tani

 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

  Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhone6 ​​Plus Rasti i Fibrave të Karbonit; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6Plus

  Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber Rasti iPhone 6 Plus PITAKA Magcase Aramid Fibre Telefoni, Slim Fit Ultra Thin (0.03in) Super Dritë (0.49oz) Snap me Fuqi më të Fortë të Qëndrueshme. e cila përbëhet nga 100% Aramid Fiber, material material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materiale të "Trupit të...

  Kontaktoni Tani

 • Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber

  Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone8 PITAKA Magcase; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: IPhone8

  Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber Rasti më i fortë Durable Snugly Fit Snap-on Case Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë. Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Pra, dritë që edhe ju nuk do të ndiheni të rritet pesha në telefonin tuaj. Mbrojeni...

  Kontaktoni Tani

 • iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet

  iPhone Aramid Fibre Telefoni Rasti me Magnet

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone 7 Aramid Fibre Telefon Rasti; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 7

  Seamless iPhone 7 4.7inch Aramid Fibre Telefon Rasti me Magnet Përfitimet e Fiber Aramid: I fortë, fleksibël, i qëndrueshëm. Ndërhyrja e sinjalit ZERO. Jashtëzakonisht të lehta dhe të pakta. Kaloi provën e rënies së lartësisë 1.2m. Kjo është një Ultra Thin iPhone Phone Case 7 bërë nga 100% Aramid Fiber, i cili është...

  Kontaktoni Tani

 • 3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

  3D Grip iPhoneX Aramid Fibre Rasti me Magnet

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhoneX Aramid Fiber Case; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhoneX

  3D Grip Touch iPhoneX Ultra Silm Aramid Fibër Rasti me Magnet, Wireless akuzuar miqësore Kjo është IPhoneX Aramid Fiber Case bërë nga 100% Aramid Fiber që është material ekskluziv, Slim Fit dhe Sensuous me "Body Armor Grade" materiale. Ai ishte i njëjti material që përdoret në trupin e blinduar, anijen,...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Brand New iPhone6S me TI IC

  Ndërrimi i baterisë Brand New iPhone6S me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i bojës iPhone6S me origjinalin Texas Instruments (TI) IC Për iPhone 6S 1715mAh 4.3V 6.55whr Pse ne rekomandojmë zëvendësimin e baterisë iPhone6S origjinal me instrumentin Texas Instruments (TI) IC? 1. TI IC është metoda origjinale për baterinë e iPhone. 2. Ngarkimi më i shpejtë dhe më i ngrohtë i etheve për...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi Brand New i iPhone6S Plus me TI IC

  Ndërrimi Brand New i iPhone6S Plus me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6S Plus 2750mAh 4.3V 10.45whr A bie bateria juaj iPhone6S Plus shumë shpejt? Zgjero jetën e baterisë iPhone6S Plus ndërsa zëvendësojeni me një Ndërrimi Brandnew iPhone6S Plus Battery me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt të pastër...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me TI IC

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë së re iPhone6 ​​Plus me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr A bllokohet bateria juaj iPhone6 ​​Plus shumë shpejt? Zgjero jetën tuaj të baterisë iPhone 6Plus ndërsa zëvendësoni me një zëvendësim të baterisë Brandnew iPhone6 ​​Plus me TI IC. Bërë nga qeliza kobalt...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Li-Ion iPhone6 ​​Niveli i ndryshëm i cilësisë

  Ndërrimi i baterisë Li-Ion iPhone6 ​​Niveli i ndryshëm i cilësisë

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë Li-Ion i iPhone 6 me nivel të ndryshëm të cilësisë Për iPhone 6 1810MAh 4.7inch 3.82V Dizajni i mbrojtjes së sigurisë: parandalon baterinë nga mbinxehja, qarkimi, ngarkimi i tepërt, shkarkimi dhe lidhja e shkurtër. Siç ka përditësuar sistemi i Apple iOS 11.3, iPhone 6 Replace Battery me TI IC është...

  Kontaktoni Tani

 • Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  Ndërrimi i baterisë Brandnew iPhone6 ​​me origjinalin TI IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Ndërrimi i baterisë i iPhone 6 me origjinalin Texas Instruments IC Për iPhone 6G 1810mAh 4.3V 6.91whr Kjo është gjëja e parë që ju duhet të dini rreth iPhone6 ​​Battery Replacement life: iPhone nuk e matë jetën e tyre të baterive në vite por në cikle. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim