Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com

Slim Fit Iphone8 Magcase - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 8 Produkte për Slim Fit Iphone8 Magcase)

 • Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber

  Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone8 PITAKA Magcase; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: IPhone8

  Slim Fit iPhone8 PITAKA Magcase Rasti Aramid Fiber Rasti më i fortë Durable Snugly Fit Snap-on Case Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë. Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Pra, dritë që edhe ju nuk do të ndiheni të rritet pesha në telefonin tuaj. Mbrojeni...

  Kontaktoni Tani

 • Mbështetja e zëvendësimit të baterisë iPhone8 Plus Mbështetje për iOS 12

  Mbështetja e zëvendësimit të baterisë iPhone8 Plus Mbështetje për iOS 12

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Cikli i ri Zero iPhone8 Plus Replacement Battery Mbështetje iOS 12 Update Për iPhone8 Plus 2691mAh 4.35V 10.28whr Si të gjykoni një bateri IPhone8 Plus është koha për në fund të jetës së baterisë dhe duhet të ndryshoni baterinë e re? kur një bateri iPhone duhet të ngarkojë 2 herë në ditë në jetën e përditshme, dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch

  IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch

  • markë: PITAKA

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6S

  • Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

  IPhone6S Slim Fit PITAKA Magcase Aramid Fiber 4.7inch iPhone6S PITAKA Magcase përshtatet telefonin tuaj përkryer, lehtë dhe natyrisht të gjitha butonat dhe portet. Çdo hapje jo vetëm që është radhitur në mënyrë të saktë, por edhe në "sipërfaqe" natyrore. Një zgjidhje gardian për mbrojtje me premium AGC...

  Kontaktoni Tani

 • Qëndrueshëm iPhone6S Plus Magcase 100% Aramid Fiber

  Qëndrueshëm iPhone6S Plus Magcase 100% Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x rast aramid për iPhone6S Plus Magcase; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone6S Plus

  Durable iPhone6S Plus 5.5 inch PITAKA Magcase 100% Aramid Fiber Gëzoni iPhone tuaj "thuajse të zhveshur" me një rast që është më i hollë se një monedhë. Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Një prekje Soft 3D Grip. Cilësi që duhet të ndihesh për të besuar. Ai pothuajse ngjitet në dorën tuaj pa ndjenjë të...

  Kontaktoni Tani

 • Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase

  Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x iPhone8 Plus MagCase; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: IPhone8 Plus

  iPhone8 Plus Ultra Silm Aramid Fibër MagCase Trupit Armor Materiale Rasti Telefon Ne i urrejmë rastet si ti, kështu që e kemi reinventuar këtë Ultra Silm iPhone8 Plus Aramid Fiber MagCase. Një rast me një ekuilibër të përsosur midis ruajtjes së bukurisë së telefonit tuaj duke shtuar gripin dhe mbrojtjen. Një shtresë...

  Kontaktoni Tani

 • Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

  Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x IPhone6 ​​Plus Rasti i Fibrave të Karbonit; 1 x AGC Mbrojtësi i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone 6Plus

  Rasti iPhone 6Plus PITAKA Magcase Aramid Fiber Rasti iPhone 6 Plus PITAKA Magcase Aramid Fibre Telefoni, Slim Fit Ultra Thin (0.03in) Super Dritë (0.49oz) Snap me Fuqi më të Fortë të Qëndrueshme. e cila përbëhet nga 100% Aramid Fiber, material material ekskluziv, i hollë dhe i ndjeshëm me materiale të "Trupit të...

  Kontaktoni Tani

 • Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case

  Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhone X Case

  • markë: PITAKA

  • paketim: 1 x PITAKA Magcase iPhoneX; 1 x mbrojtës i rrëshqitur i ekranit të xhamit.

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  • Numri i modelit.: iPhone X

  Fitness PITAKA Magcase Aramid Fiber iPhoneX Rasti, Ultra Thin (0.03in) Super Light (0.49oz) Më i fortë Durable Snugly Fit Snap-on Case Kjo është PITAKA Magcase iPhone X , Trashësia 0.03in. Min. Pesha 0.49oz. Ashtu si 2 copa A4 letër, kështu që edhe ju nuk do të ndjeni peshën e rastit të rritur në pajisjen tuaj....

  Kontaktoni Tani

 • iPhone8 Replacement Li-ion Battery me origjinale Texas IC

  iPhone8 Replacement Li-ion Battery me origjinale Texas IC

  • markë: AOKAL

  • paketim: Paketimi i Sigurise

  • Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  New 0 cycle iPhone8 Replacement Li-ion Battery me origjinale Texas Instruments (TI) IC Për iPhone8 1821mAh 4.35V 6.96whr Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth kohës së baterisë së iPhone për rreth 500 cikle në përgjithësi. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%. Ju mund të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim