Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > iPhone 4 Bateria
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

iPhone 4 Bateria

Zëvendësimi i zëvendësimit të baterisë Apple iPhone 4
A është bateri juaj iPhone 4 kullues shpejt? A hape bateria juaj Apple iPhone 4 për qind?
Këto janë shenja të një baterie të konsumuar. Të gjitha bateritë e litiumit, lloji i sotëm i baterisë në elektronikë, konsumohen me kohë dhe me përdorim. Një rënie në kapacitet zakonisht mund të vërehet pas gjashtë muajsh. Pas 12 muajsh (~ 300 cikle ngarkimi), është e zakonshme që bateria të ketë humbur 10-30% të kapacitetit të saj origjinal. Përfundimisht, bateria do të dështojë për ta mbajtur telefonin të qëndrueshëm dhe telefoni mund të mbyllet në përdorim ose në modalitetin e gatishmërisë.

Kinë iPhone 4 Bateria furnizuesit

Ky i ri 0 cikli iPhone 4 Bateria për të zëvendësuar baterinë tuaj me defekt, defekt, plasaritje, flluskë, rrjedhje, kërcim për qind, përshtatet vetëm për iPhone 4 jo për modelet e tjera. Ndërrimi i baterisë së re të iPhone 4 ciklit të jetës rreth 500 herë, pas 300 herë ende mund të mbajë kapacitetin 80%. Ne jemi furnizim preofessional për iPhone Battery me 0 cikle. Ne ofrojmë 12 muaj garanci, çdo copë bateri ka kaluar CE, RoHS, MSDS dhe UN38.3 certifikimit.


iPhone 4 Battery Pack

Tensioni nominal: 3.7V

Tensioni i kufizuar i ngarkuar: 4.2V

Kapaciteti: 1420mAh (5.2whr)

Madhësia e celularit: 42x32x82mm

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim