Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > iPhone 4S Bateri
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

iPhone 4S Bateri

Zëvendësimi i një baterie smartphone
A është bateri juaj të kullojë shpejt? A hidhen përqindja e baterisë tuaj?
Këto janë shenja të një baterie të konsumuar. Të gjitha bateritë e litiumit, lloji i sotëm i baterisë në elektronikë, konsumohen me kohë dhe me përdorim. Një rënie në kapacitet zakonisht mund të vërehet pas gjashtë muajsh. Pas 12 muajsh (~ 300 cikle ngarkimi), është e zakonshme që bateria të ketë humbur 10-30% të kapacitetit të saj origjinal. Përfundimisht, bateria do të dështojë për ta mbajtur telefonin të qëndrueshëm dhe telefoni mund të mbyllet në përdorim ose në modalitetin e gatishmërisë.

Kinë iPhone 4S Bateri furnizuesit

iPhone 4S Battery 3.7V Li-ion me 500 cikle jeta e cila është bërë nga qeliza brandnew dhe bordit të mbrojtjes me cilësi të lartë dhe FPC, të gjitha lëndët e para është customerized. 0 cikli dhe iPhone 4S Jeta e baterisë më shumë se 500 herë, norma e refuzimit nën 3 ‰. Ne jemi prodhues profesional në Baterinë iPhone .


iPhone 4S Battery Pack

Tensioni nominal: 3.7V

Tensioni i kufizuar i ngarkuar: 4.2V

Kapaciteti: 1430mAh (5.3whr)

Madhësia e celularit: 42x32x82mm

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim