Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > iPhone 4S Bateri > Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
 • Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
 • Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
 • Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
 • Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery
 • Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery

Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S Lithium-ion Battery

  Çmimi i njësisë: USD 3.1 - 3.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 4S

Capacity for Battery: 1400-1599mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: 4.2V

Battery Type: Lithium-Ion Battery

Power Source: Electric

Certification: CE, GB18287-2000, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.8V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Additional Info

paketim: Siguria iPhone 4S litium-jon baterive Paketimi

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i baterisë së iPhone 4S të baterisë Lithium-ion Battery të Exennds Battery Life 1.5 Years

Për iPhone 4S 1430mAh 4.2V 5.2whr

Ky është zëvendësimi i baterisë së likuid-jonit të iPhone 4S që lehtë mund ta zëvendësojë baterinë në telefonin tuaj celular. A keni një iPhone 4S që nuk do të mbajë një pagesë? Nëse bateri shkon poshtë shpejt ose nuk do të marrë një pagesë në të gjitha, ka gjasa kohë për të zëvendësuar baterinë iPhone 4S. Ky zëvendësim i baterisë iPhone 4S në dispozicion këtu në Aokal.com është një bateri zëvendësuese më e lartë e është projektuar posaçërisht për të punuar me modelin 4S të iPhone. Ne testojmë cilësinë e të gjitha produkteve tona për të siguruar që ajo të funksionojë siç duhet me iPhone 4S. Punon si një zëvendësues, ose të keni një kopje rezervë për të dyfishuar kohën tuaj të përdorimit kur nuk mund të merrni një ngarkues. Të gjitha zëvendësit e baterive të iPhone 4S, si dhe ato për pajisje të tjera, janë në dispozicion dhe janë markë e re. Ne do të anijejmë shpejt, që të mund ta merrni baterinë tuaj iPhone 4S sa më shpejt që të jetë e mundur, pasi ne e kuptojmë rëndësinë e të qenit në gjendje të përdorim telefonin tuaj inteligjent.

- Përshkrimi i Produktit -


-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3

- Krahasimi i Teknologjisë së Produkteve -

Linjat e Prodhimit Automatik Të Tjera Lines Prodhimi Manmade

Iphone Battery Automatic Production LinesIphone Battery Manhand Production Lines

Baterinë e iPhone Laser Saldim iPhone Manhand Laser Laser

Automatic Welding LaserManhand Welding Machine


- Procesi i Produktit -

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me bordin e litarëve të mbrojtjes ③ Printin me ekran mëndafshi

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


Testimi duke përfshirë, por pa u kufizuar në: qark të shkurtër, komunikim, ngarkim, shkarkim, mbitensioni, tension, rezistencë e brendshme, mbrojtje, e kështu me radhë.- FAQ -

1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone > iPhone 4S Bateri

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim