Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer

Kategoritë e produkteve të iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ekran LCD i iPhone 5 , furnizuesit IPhone 5 ekran LCD me prekje / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të IPhone 5 LCD R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer furnizuesit

Ju lutemi zgjidhni modelin e saktë LCD për iPhone tuaj. Përdorni për të zëvendësuar ekranin e plotë të ekranit të iPhone 5 / 5S / 5C të defektit, plasaritur, të defektuar, të dëmtuar. Udhëzimet profesionale do të kurseni shumë kohë për të zëvendësuar lehtë ekranin tuaj të vjetër.

Njoftim: Ju duhet të transferoni butonin shtëpi me sensorin e gjurmëve të gishtave, kamerën e përparme, altoparlantin e veshit dhe pjatën metalike të argjendit nga iPhone juaj i vjetër


Njoftimi i instalimit:
1. Zgjidhni modelin DREJTA dhe ngjyrën
2. Sigurohuni që tashmë të shkëputni kabllon e baterisë ose të fikni përpara instalimit. Mund të kurseni telefonin tuaj nga qark i shkurtër ose dëmtim i pasaktë i instalimit.
3. Ju lutemi kontrolloni LCD dhe sigurohuni që kablli përkul është në gjendje të mirë dhe nuk ka mbeturina në lidhësin.
4. Kablli përkulës është shumë i ndjeshëm dhe i copëtueshëm. MOS Kthyeni ose përdorni forcë të tepruar për ta copëtuar, Trajtoni me kujdes!
5. Ka shumë vida kur zëvendësoni kuvendin të cilat janë të ndryshme në përmasa dhe gjatësi. Sigurohuni që secili vidhos të jetë i instaluar prapa në vrimën e tij ORIGINAL
6. Ndiqni udhëzimet e operimit ose video në internet hap pas hapi nëse jeni Fillestar (gjithashtu i lehtë për t'u instaluar)

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim