Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer > Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
 • Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
 • Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
 • Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
 • Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black
 • Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black

Ekrani LCD i iPhone 5 me prekje të ekranit Digitizer Black

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 5

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Widescreen: Not Widescreen

Type: IPS

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Weight: 5.6 Ounces

Compatible Phone Models: IPhone 5 (A1428/ A1429/ A1442)

Quality: AAA TIANMA Quality

Item Dimensions: 8.6 X 3.4 X 0.6 In

Additional Info

paketim: Ekran me prekje të iPhone 5 LCD (Ekrani pre-montuar me ekran LCD, Kamera e përparme, Gjuha e veshit, Sensorët e dritës dhe afërsisë)

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërfaqja e ekranit të iPhone 5 LCD 4 "inçësh Ndërrimi i aparatit të digjitalizimit - E zezë

 • Vetëm në përputhje me iPhone 5. (NUK me iPhone 5S ose iPhone 5C)
 • Çdo ekran është kontrolluar dy herë dhe 100% është duke punuar përpara dërgimit.
 • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
 • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)
Ekran me prekje të iPhone 5 LCD me prekje është një inspektim 100% për çdo ekran përpara ngarkesës. Ne sigurojmë garanci 12 mujore për të ndryshuar / rregulluar. Zëvendësoni / Riparoni ekranin tuaj të thyer, të vjetër, plasaritur, të copëtuar, të dëmtuar dhe të dëmtuar LCD. Çdo asamble testohet në mënyrë rigoroze përpara se të transportohet. Të gjithë komponentët e vegjël janë para-montuar në një copë, shumë i përshtatshëm për të zëvendësuar dhe instaluar. Kabllot përkulëse janë shumë të ndjeshme dhe të thyeshme. Trajtojeni me kujdes! MOS LEXOJNË BEND ose përdorni forcë të tepruar për ta grisur atë.


përfshin:

· LCD dhe ekrani i digitizerit;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit LCD përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .

Iphone 5 Lcd Replace

Iphone 5 Lcd Digitizer

Iphone 5 Lcd Touch

Iphone 5 Lcd Screen

Iphone 5 Touch Screen

Iphone 5 Touch Lcd

Iphone 5 Lcd Display

Iphone 5 Lcd

Iphone 5 Black Lcd


Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim