Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer > Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
 • Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
 • Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
 • Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
 • Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5
 • Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5

Ndërrimi i Kuvendit të Digitizerit të ekranit LCD të iPhone 5

  Çmimi i njësisë: USD 9.6 - 9.7 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 50 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 5

Screen Size: ≤17", 4.0 Inch

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Widescreen: Not Widescreen

Type: IPS

Display: Retina Display

Color: Black,White

Quality: AAA TIANMA Quality

Resolution: 1136 X 640 P

Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskës së ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu në rreshtuar me shkumë.

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërfaqja e kuvendit të digjitalizimit të ekranit me prekje të ekranit të Apple iPhone 5 LCD - e bardhë

Ndërrimi i kuvendit të aparatit të digjitalizimit të Apple iPhone 5 LCD PA PA PUSHTET, duke përfshirë edhe altoparlantin e altoparlantit të kamerës së përparme.

LCD Touch Screen me ekran retinë nga Tianma AAA Grade.We janë shërbime për shumicë, dyqan riparim mobilephone, dyqan pajisje.

 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje LCD, vetëm për iPhone 5.
 • Zëvendësoni LCD Digitizer tuaj të copëtuar, thyer. Le të pëlqejë përsëri telefoni juaj.
 • Çdo ekran është kontrolluar dy herë dhe cilësia e lartë 100% është e re.
 • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
 • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)


Përfshin: LCD ekran dhe digjitalizues prekës


Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit LCD përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .

Iphone 5 White Lcd

Iphone 5 Touch Screen

Iphone5 Lcd Display

Iphone 5 Lcd Display

Iphone5 Replacement Screen

Iphone5 Lcd Digitizer

Iphone 5 Lcd DigitizerKategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim