Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer > Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
 • Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
 • Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
 • Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
 • Xhami me prekje të iPhone 5C LCD
 • Xhami me prekje të iPhone 5C LCD

Xhami me prekje të iPhone 5C LCD

  Çmimi i njësisë: USD 9.6 - 9.7 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone5C

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Weight: 5.6 Ounces

Compatible Phone Models: IPhone 5 (A1428/ A1429/ A1442)

Quality: AAA TIANMA Quality

Item Dimensions: 8.6 X 3.4 X 0.6 In

Additional Info

paketim: Ekrani LCD i iPhone 5C (Ekrani prekës i ekranit LCD para-montuar, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e Dritës dhe Afërsia)

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Asambleja e digjitalizimit të qelqit me prekje të ekranit të iPhone 5C

Të gjitha ekranet e iPhone 5C LCD janë testuar dy herë dhe 100% në gjendje të mirë përpara dërgimit. 12 muaj garanci për dëmtime jo njerëzore. Zëvendësoni ekranin e dëmtuar të iPhone 5C Ekzistojnë prekje si problemet e ekranit, pixels të vdekur, ekranet e plasaritura dhe problemet e gabuara të ngjyrave dhe LCD i vdekur i iPhone 5C. Ky ekran LCD i LCD 5C vjen me altoparlantin e veshit, kamerën e përparme, mikrofonin e përparmë, etj. Të gjithë komponentët e para të montuara. Të gjithë komponentët e vegjël janë para-montuar në një copë, shumë i përshtatshëm për të zëvendësuar dhe instaluar. Kabllot përkulëse janë shumë të ndjeshme dhe të thyeshme. Trajtojeni me kujdes! MOS LEXOJNË NUK KTHEHET ose përdorni forcë të tepruar për ta grisur atë.

 • Vetëm në përputhje me iPhone 5C. (NUK me iPhone 5 ose iPhone 5S)
 • Çdo ekran është kontrolluar dy herë dhe 100% është duke punuar përpara dërgimit.
 • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
 • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)


përfshin:

· LCD dhe ekrani i digitizerit;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit LCD përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .Iphone 5c Lcd Repair

Iphone 5c Lcd

Iphone 5c Lcd Replacement

Iphone 5c Lcd Assembly

Iphone 5c Lcd Digitizer

Iphone 5c Lcd Front

Iphone 5c Lcd Touch

Iphone 5c Lcd Screen

Iphone 5c Lcd Black

Iphone 5c Lcd Display
Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 5 / 5S / 5C LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim