Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Ngjitës i ngjitësit të baterisë së iPhone > IPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7 Ngjitës i ngjitësit të baterisë > Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
 • Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
 • Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
 • Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
 • Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7
 • Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7

Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 200 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 1 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 5/5S/SE/6/6S/7 Battery

Item Weight: 0.32 Ounces

Additional Info

paketim: OPP BAG

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ngjyra e ngjitjes së ngjitësit të ngjitësit të baterisë së iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7


 • Shiritat ngjitës të baterisë janë në përputhje me iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7 4.7 "
 • Këto janë të lehta për t'u përdorur kur zëvendësoni baterinë e dëmtuar ose mbulesën e pasme për iPhone tuaj
 • Cilësi e re dhe e mirë, mbrojeni baterinë tuaj në rastin e pasmë të iPhone
 • Bateritë e baterisë seri të iPhone përdoren për të shmangur baterinë nga rryma statike, për të ruajtur telefonin tuaj celular dhe për të lehtësuar heqjen e baterisë
 • MOQ: 200pcs / pika.

4 7inch Adhesive

4 7inch Tape Stripe

Iphone 4 7inch Adhesive

Iphone Battery Tape Stripe

Iphone Battery Glue Adhesive


Kategoritë e Produktit : Ngjitës i ngjitësit të baterisë së iPhone > IPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 7 Ngjitës i ngjitësit të baterisë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim