Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 5S > Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB
Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB
Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB
 • Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB
 • Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB

Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 5S

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.8V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Capacity for Battery: 1400-1599mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Battery Type: Lithium-Ion Battery

Power Source: Electric

Certification: CE, GB18287-2000, FCC, PSE

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

New 0 cikli iPhone 5S 1560mAh Ndërrimi i Paketës së Baterisë

Për iPhone 5S 1560mAh 4.3V 5.45whr

Ne prodhojmë produkte profesionale për paketën e baterisë së zëvendësimit të iPhone 5S, të cilat bëjnë nga qelizat e reja të ciklit zero dhe bordi mbrojtës, FPC (Flexible Printed Circuit). Jeta e baterisë në 500-800 herë, ende mbajnë 80% kapacitet pas 500 herë. ne kemi bashkëpunuar me dyqan të riparimit të telefonit pas shitjes, dyqanet e dyqaneve të telefonisë së shpejtë dhe dyqan online onlines. Bateri zëvendësuese për iPhone 5S në përputhje me 16GB / 64GB, të përshtatshme për kodin APN: 616-0718, 616-0720, 616-0721, 616-0722, 616-0728. Nuk mund të përshtatet për iPhone 5 ose iPhone 5C. Kjo është bateri e re e baterisë së iPhone, ju lutemi pyesni dyqanin e riparimit të profesionit që ndihmon për t'u mbledhur. Mjetet nuk janë të përfshira në qoftë se ju lutemi kontaktoni me ne.


- Përshkrimi i Produktit -

- Pesha neto: 40g / copë - FPC lidh: Saldim me Lazer * Mbështetni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Krahasimi i Teknologjisë së Produkteve -

Linjat e Prodhimit Automatik Të Tjera Lines Prodhimi Manmade

Iphone Battery Automatic Production LinesIphone Battery Manhand Production Lines

Baterinë e iPhone Laser Saldim iPhone Manhand Laser Laser

Automatic Welding LaserManhand Welding Machine


- Procesi i Produktit -

123

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me bordin e litarëve të mbrojtjes ③ Printin me ekran mëndafshi

456

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- FAQ -

1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 5S

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim