Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 5S
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kuvendi i Strehimit iPhone 5S

Kategoritë e produkteve të Kuvendi i Strehimit iPhone 5S , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, IPhone 5S Mbuluar Mbulimi Strehimi , furnizuesit IPhone 5S Asambleja Mbrapa Mbrapa / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zëvendësimi i iPhone 5S R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kuvendi i Strehimit iPhone 5S furnizuesit

Test :

·   Kabllo e fluturimit on-off;

·   Flash ;

·   Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

·   Kamera e pasme ;

·   Butoni i volumit ;

·   Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

 

Features:  

· 12 muaj garanci.

·   Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

·   Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

 

Pre &   Shërbimi pas shitjes:  

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

 

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim