Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 5S > Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S

Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 5S

  Çmimi i njësisë: USD 15.8 - 16.9 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 5S

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Apple iPhone 5S Back Cover Strehimi Kuvendi R eplacement


 • Pjesë e përkryer për të zëvendësuar mbulesën e pasme të copëzuar ose të gërvishtur të telefonit tuaj
 • strehim me pjesë të vogla
 • Aftësia profesionale e riparimit është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për t'u siguruar që ju mund ta përdorni atë, ne nuk do të marrim përgjegjësinë për ndonjë dëmtim të kësaj pjese dhe as pajisjen tuaj të shkaktuar nga instalimi i gabuar
 • Me sirtarin e kartës SIM, kaloni memec, butonin e energjisë, butonat e volumit

Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.


Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 5S

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim