Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus

Kategoritë e produkteve të Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, IPhone 6 Plus Mbrapa Bateri Cover , furnizuesit Mbuluar Mbrapa Apple IPhone 6 Plus / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ndërrimi i iPhone 6 Plus R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus furnizuesit

  • Pjesë e përkryer për të zëvendësuar mbulesën e pasme të copëzuar ose të gërvishtur të telefonit tuaj
  • strehim me pjesë të vogla
  • Aftësia profesionale e riparimit është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për t'u siguruar që ju mund ta përdorni atë, ne nuk do të marrim përgjegjësinë për ndonjë dëmtim të kësaj pjese dhe as pajisjen tuaj të shkaktuar nga instalimi i gabuar
  • Me sirtarin e kartës SIM, kaloni memec, butonin e energjisë, butonat e volumit

Test :

·   Kabllo e fluturimit on-off;

·   Flash ;

·   Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

·   Kamera e pasme ;

·   Butoni i volumit ;

·   Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim