Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus > Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
 • Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
 • Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
 • Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus
 • Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus

Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus

  Çmimi i njësisë: USD 28.4 - 29.5 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6 Plus

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Color: Gold

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Mbulesa e prapme e derës së strehuesit të baterisë së iPhone 6 Plus Asambleja R eplacement

Secili iPhone 6 Plus Mbrapa Mbulimi Strehimi kanë kaluar në mënyrë rigoroze provë para se të anijeve, për të siguruar që punojnë të përkryer. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë. Ky montim i ekranit është i pajtueshëm vetëm me një iPhone 6 Plus. 100% Inspektuar nga ekipi profesional QC, 12 muaj garanci dhe kthim. Aftësia e riparimit profesional është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për të siguruar që ju mund ta përdorni atë, ne nuk do të marrim përgjegjësinë për dëmet në këtë pjesë dhe pajisjen tuaj të shkaktuar nga instalimi i gabuar. Ky iPhone 6 Plus Strehimi me pjesë të vogla, duke përfshirë tabaka SIM, çelës memorie, butoni i energjisë, butonat e volumit.


Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.


Iphone 6 Plus Back Cover

Iphone 6 Plus Back Cover Replacement

Iphone 6 Plus Back Cover Repair

Iphone 6 Plus Back Cover Assembly

Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim