Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus > Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
 • Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
 • Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
 • Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
 • Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6
 • Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6

Asambleja e Mbulesës së Mbrapa të Bllokut të Shtëpisë së iPhone 6

  Çmimi i njësisë: USD 15.8 - 16.9 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Color: Silver

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPhone 6 4.7 inch Housing Bateri Door Mbrapa Mbuluar Mid Frame JO LOGO Pjesë Zëvendësimi

 • Materiali: Aluminum
 • JO LOGO e Apple
 • Cilësi e qëndrueshme dhe me cilësi të njëjtë si origjinali 1: 1.
 • Riparimi Zëvendësimi i shtëpisë së vjetër, të thyer, të plasaritur dhe të dëmtuar.
 • Mbulesa e mbulesës së qelqit me cilësi të lartë për iPhone 6 4.7 inç.
 • Pjesë e përkryer për të zëvendësuar mbulesën e pasme të copëzuar ose të gërvishtur të iPhone 6.
 • Strehimi me pjesë të vogla, ju lutem kontrolloni me fotot në detaje.
 • Ejani me sirtarin e kartës SIM, kaloni memec, butonin e energjisë, butonin e volumit.
 • Aftësia e riparimit profesional është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për të siguruar që ju mund ta përdorni atë, ne nuk do të marrim përgjegjësinë për dëmet në këtë pjesë dhe pajisjen tuaj të shkaktuar nga instalimi i gabuar.

Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.

Iphone 6 Back Cover Sliver

Iphone 6 Back Cover Replacement

Iphone 6 Back Cover Housing

Iphone 6 Back Cover Housing Sliver

Iphone 6 Back Cover


Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6/6 Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim