Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer

Kategoritë e produkteve të iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, IPhone 6 Plus retinë LCD Touch , furnizuesit IPhone 6 Plus ekran LCD me prekje / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të IPhone 6 Plus LCD Digitizer R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer furnizuesit

VETËM PËR PËRBËRJE PËR iPhone 6, (4,7 inç), ju lutem mos e ngatërroni atë me versione të tjera.

VETËM PËR PËRKUFITIMIN E iPhone 6 plus (ekran 5.5 inç) , ju lutem mos e ngatërroni atë me versione të tjera.

Garanci: 1 vit garanci. Për çdo problem të cilësisë, ne ofrojmë rimbursim të plotë ose zëvendësim dhe ju nuk keni nevojë për kthimin e dëmtuar përsëri tek ne, duke punuar 100%, provë 3 herë para dërgesës.
Funksioni: Zëvendësimi i ekranit për të riparuar ekranin e copëtuar / thyer. Gjithashtu zgjidhni probleme të ekranit / kontaktit, pikselëve të vdekur dhe problemit të gabuar të ngjyrave.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim