Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer > iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
 • iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
 • iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
 • iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
 • iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran
 • iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran

iPhone 6 Plus 5.5 inç LCD ekran ekran

  Çmimi i njësisë: USD 15.3 - 15.5 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6 Plus

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Quality: AAA TIANMA Quality

Weight: 4 Ounces

Item Dimensions: 5 X 5 X 5 In

Compatible Phone Models: IPhone 6 Plus(A1522, A1524, A1593)

Additional Info

paketim: Shfaqja e Digitizerit të iPhone 6 Plus LCD

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPho ne 6 Plus 5.5 inç LCD Touch Screen Zëvendësimi i qelqit të digjitalizimit pa Home Button-White Color

Ndërrimi i Asamblesë së Digitizerit të LCD-it të Apple iPhone 6 Plus Pa PAJISË HOME, Përfshirë Kryetarin e Kryetarit të Kamerës së Parë.

IPhone 6 Plus Ekran me ekran retinë nga Tianma AAA Grade.We janë shërbime për shumicë, dyqan riparim mobilephone, dyqan pajisje.

 • Asambleja e digjitalizimit të ekranit me prekje LCD, vetëm për iPhone 6 Plus.
 • Zëvendësoni LCD Digitizer tuaj të copëtuar, thyer. Le të pëlqejë përsëri telefoni juaj.
 • Çdo ekran është kontrolluar dy herë dhe cilësia e lartë 100% është e re.
 • Nëse ekrani dëmtohet gjatë transportimit ose dërgimit, ju lutemi na kontaktoni lirisht dhe ne do të ndihmojmë për të zëvendësuar një të re për ju.
 • Përdoret për të rregulluar ekranin e gabuar të ekranit LCD (problemi i ekranit, mos reagimi i saktë, piksimet e shtrembërimit, lëshimi i gabuar i ngjyrave dhe LCD i vjetër)

përfshin:

· LCD dhe Touch Digitizer

Features:

· 12 Muaj Garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit LCD përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Instalimi Kujdes:
1.Please kontrolloni LCD për të siguruar kabllo përkul është në gjendje të mirë dhe nuk ka mbeturina në lidhës

2.Ju lutem testoni funksionet e ekranit duke lidhur kabllot me motherboard para instalimit, kur keni dëgjuar një tingull zhurmë, atëherë është e lidhur mirë. Nëse jo, do të ketë mosfunksionim.

3. Sigurohuni që tashmë të shkëputni kabllon e baterisë ose të fikni para instalimit. Mund të kurseni telefonin tuaj nga qark i shkurtër ose dëmtim i pasaktë i instalimit.

4. Pastaj Reboot: Mbajeni butonat (Home, Volume lart, dhe butoni Power) derisa telefoni të kaloni poshtë dhe pastaj kaloni përsëri.

5.Ndoshta sugjeroni të zëvendësoheni nga teknik profesionist, ose shikoni disa video tutorial se si ta zëvendësoni një ekran iPhone 6.

6. Nëse ndonjë çështje lind më vonë, ne jemi këtu për të ndihmuar. Ne nuk presim që ju të keni ndonjë problem, por a nuk është mirë të dini se keni një garanci nëse keni nevojë për të? Edhe një herë riparimi juaj është jashtë garancisë,

Features:
1.LCD Afisho me Metal Back Plate, Digital Touch Screen me Lens Glass, Home Button, Front Frame, Front Kamera & Sensor Kuvendit, Kryetari i Kuq, Para-instaluar

2.Display Lloji: IPS LCD me ndriçim të ndezur, Ekran me prekje capacitive, 16 M Colors

3. Rezolucioni: 1334x750 piksel (326ppi pixel density), Kamera e përparme: 120 Megapixel

4. Madhësia e ekranit: 5.5 inç

Iphone 6 Plus Lcd Front

Iphone 6plus Lcd Repair

Iphone 6plus Lcd Replacement

Iphone 6 Plus Lcd Fix

Iphone 6 Plus Lcd

Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim