Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer > Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
 • Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
 • Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
 • Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
 • Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë
 • Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë

Ndërrimi i ekranit të digjitalizimit të ekranit të iPhone 6 me ngjyrë të bardhë

  Çmimi i njësisë: USD 10.8 - 10.9 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6

Screen Size: ≤17"

Application: Mobile Phone

Aspect ratio: 4:3

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Interface Type: HDMI

Quality: AAA TIANMA Quality

Compatible Phone Models: IPhone 6 (Model A1586, For Model A1549,)

Weight: 2.88 Ounces

Item Dimensions: 9 X 5 X 1 Inches

Additional Info

paketim: Ekrani LCD i LCD i iPhone 6 (Ekrani me prekje pre-montuar LCD, Kamera e përparmë, Gjuha e veshit, Sensorët e Dritës dhe Afërsia)

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i ekranit të iPhone 6 të ekranit të bardhë LCD Afishimi i plotë i Kuvendit të Panelit pa Home Button

Ky është një pjesë e ekranit të ekranit / ekranit të ekranit iPhone 6 (4.7 inç) (LCD, digjitalizues dhe paneli i përparmë i mbledhur së bashku). Riparo riparimin tuaj të dëmtuar / thyer / plasaritur / shpartalluar / jo të përgjegjshëm iPhone 6 me këtë set. Kuvendi i ekranit i iPhone 6 do të jetë i pajtueshëm vetëm me një iPhone 6, por jo me një iPhone 6 Plus / iPhone 6s / iPhone 6s Plus. Kjo pjesë vjen me altoparlantin iPhone 6, kamerën përballë dhe kabllot që lidhen me to, gjë që do të thotë që ju nuk keni nevojë t'i transferoni ato nga ekrani juaj i vjetër mbi këtë të ri. Funksioni i Touch ID do të punojë vetëm me montimin origjinal të butonit në shtëpi të telefonit tuaj. Ju do të duhet të transferoni butonin e butonit nga ekrani juaj i vjetër për të mbajtur Touch ID.


 • Ekran LCD dhe digjitalizues + kornizë + ballë përballë aparat fotografik + altoparlant + ndjeshmëri afërsisë sensor + mjetet e riparimit të vendosur
 • Për të zëvendësuar ekranin tuaj të dëmtuar, plasaritur, të keqfunksionuar, ekranin e thyer ose ekranet me shfaqje ose probleme të prekjes së përgjigjes.
 • Premtimi: 100% Inspektuar nga ekipi profesional i QC, 12 muaj kthim & garanci. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë. Blej me besim!

përfshin:

· Ekran LCD dhe dixhital prekës pa butonin në shtëpi.

Features:

· 12 muaj garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit LCD përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Instalimi Kujdes:
1.Please kontrolloni LCD për të siguruar kabllo përkul është në gjendje të mirë dhe nuk ka mbeturina në lidhës


2.Ju lutem testoni funksionet e ekranit duke lidhur kabllot me motherboard para instalimit, kur keni dëgjuar një tingull zhurmë, atëherë është e lidhur mirë. Nëse jo, do të ketë mosfunksionim.

3. Sigurohuni që tashmë të shkëputni kabllon e baterisë ose të fikni para instalimit. Mund të kurseni telefonin tuaj nga qark i shkurtër ose dëmtim i pasaktë i instalimit.

4. Pastaj Reboot: Mbajeni butonat (Home, Volume lart, dhe butoni Power) derisa telefoni të kaloni poshtë dhe pastaj kaloni përsëri.

5.Ndoshta sugjeroni të zëvendësoheni nga teknik profesionist, ose shikoni disa video tutorial se si ta zëvendësoni një ekran iPhone 6.

6. Nëse ndonjë çështje lind më vonë, ne jemi këtu për të ndihmuar. Ne nuk presim që ju të keni ndonjë problem, por a nuk është mirë të dini se keni një garanci nëse keni nevojë për të? Edhe një herë riparimi juaj është jashtë garancisë,

Features:
1.LCD Afisho me Metal Back Plate, Digital Touch Screen me Lens Glass, Home Button, Front Frame, Front Kamera & Sensor Kuvendit, Kryetari i Kuq, Para-instaluar

2.Display Lloji: IPS LCD me ndriçim të ndezur, Ekran me prekje capacitive, 16 M Colors

3. Rezolucioni: 1334 x 750 piksela, 326 densitet pixel ppi

4. Madhësia e ekranit: 4.7Inches

Iphone 6 Lcd Replacement

Iphone 6 Lcd Touch

Iphone 6 Lcd Display

Iphone 6 Lcd Front

Iphone 6 Lcd 1pc

Iphone 6 Lcd

Iphone6 Lcd

Iphone 6 Lcd White

Iphone 6 Lcd Screen

Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 6 / 6Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim