Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me kapacitet të lartë > IPhone 6 / 6S Bateri Kapaciteti i Lartë
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

IPhone 6 / 6S Bateri Kapaciteti i Lartë

Kategoritë e produkteve të IPhone 6 / 6S Bateri Kapaciteti i Lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bateri me kapacitet të lartë iPhone 6 / 6S , furnizuesit iPhone 6 / 6S Li-ion Battery Lartë 300mAh / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë IPhone 6 / 6S Bateri Kapaciteti i Lartë furnizuesit

A është bateri juaj të kullojë shpejt? A hidhen përqindja e baterisë tuaj?
Këto janë shenja të një baterie të konsumuar. Të gjitha bateritë e litiumit, lloji i sotëm i baterisë në elektronikë, konsumohen me kohë dhe me përdorim. Një rënie në kapacitet zakonisht mund të vërehet pas gjashtë muajsh. Pas 12 muajsh (~ 300 cikle ngarkimi), është e zakonshme që bateria të ketë humbur 10-30% të kapacitetit të saj origjinal. Përfundimisht, bateria do të dështojë për ta mbajtur telefonin të qëndrueshëm dhe telefoni mund të mbyllet në përdorim ose në modalitetin e gatishmërisë.


KAPACITETI I LARTË: 2200mAh 3.8V iPhone 6 / 6S Bateri me kapacitet të lartë. Bateria e iPhone me kapacitet të lartë të njëjtë me qeliza të cilësisë AAA, por më e lartë se kapaciteti origjinal 300mAh. Kapaciteti i lartë i iPhone 6 / 6S me baterinë që zgjat më shumë se origjinali, mbështet ngarkimin e shpejtë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim