Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > Bateria e iPhone 6 me TI IC
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone 6 me TI IC

Kategoritë e produkteve të Bateria e iPhone 6 me TI IC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bateria e zëvendësimit të iPhone 6 , furnizuesit iPhone 6 Li-ion Battery / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Bateria e iPhone 6 me TI IC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Bateria e iPhone 6 me TI IC furnizuesit

Ky baterinë për zëvendësimin e iPhone 6 me TI IC është 100% kompatibël me sistemin e fundit të iOS. Bateria me TI IC është më e sigurtë, ngarkuar më shpejt, zgjat më shumë jetë. Për të zëvendësuar defektin tuaj, të dëmtuar, plasaritur, flluskë, rrjedhje, hidhen baterinë përqind, ajo përshtatet perfekt për iPhone 6 tuaj.


Bateria e iPhone 6 me TI IC

Tensioni nominale: 3.82V

Tensioni i kufizuar i ngarkuar: 4.35V

Kapaciteti: 1810mAh (6.91whr)

Madhësia e celularit: 33x39x96mm

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim