Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 6
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone 6

Kur mund të zëvendësojë një zëvendësim të baterisë telefonin tim?
- Rikthimi i telefonit në përqindje të ulët të baterisë ose kur përdoren aplikacione të kërkuara
- Përqindja e baterisë kërcen
- E konsumuar nga bateria origjinale
- Bateria e fryrë / e shkurtër
- Dëme të lehta të ujit (dëmtim i freskët me ujë)
Kur nuk ka gjasa që një bateri e re do të rregullojë telefonin tim?
- Dëme të shumta të ujit (sidomos dëmtimi i ujit të kripur)
- Dëmtimi i motherboard / qark të shkurtër
- Probleme që nuk kanë lidhje me bateri (disa çështje mund të duken si bateri të lidhura edhe pse nuk janë)

Kinë Bateria e iPhone 6 furnizuesit

Si APPLE zyrtare njohin ndryshimin dhe heqjen e re të iPhone 6 Battery Pack do t'i bëjë pajisjet tuaja të iPhone duke shkuar më shpejt se më parë. Mos harroni, kjo nuk është vetëm për përmirësimin e jetës së baterisë iPhone 6 ; disa teste kanë gjetur zëvendësimin e baterisë së re iPhone 6 mund të rezultojë në përmirësime me shpejtësi mbi 100 për qind.  


Paketa e Baterisë iPhone 6

Tensioni nominale: 3.82V

Tensioni i kufizuar i ngarkuar: 4.35V

Kapaciteti: 1810mAh (6.91whr)

Madhësia e celularit: 33x39x96mm


iPhone 6 Power dhe battey: Bateri e integruar rechargeable lithium-ion Ngarkimi me USB në sistemin kompjuterik ose adaptorin e rrymës Koha e bisedës: Deri në 14 orë në përdorimin e internetit 3G: Deri në 10 orë në 3G, deri në 10 orë në LTE deri në 11 orë në riprodhimin video të Wi-Fi HD: Deri në 11 orë Rikthim audio: Deri në 50 orë Koha e gatishmërisë: Deri në 10 ditë

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim