Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 6 > Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
 • Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
 • Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
 • Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
 • Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12
 • Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12

Mbështetja e iPhone 6 i baterisë për iPhone iOS 12

  Çmimi i njësisë: USD 4.1 - 4.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6

Capacity for Battery: 1800-1999mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Power Source: Electric

Certification: CE, CCC, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.82V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

New 0 Cikli i iPhone 6 Replacement Li-ion Battery Mbështetje iOS 12 Update

Për iPhone 6 1810MAh 4.7inch 3.82V

Apple ka admiruar Modelet e vjetra të iPhone mund të ngadalësohen për shkak të baterive të vjetra. Nëse keni nevojë për një zëvendësim të baterisë Brandnew iPhone 6 për iPhone tuaj të vjetërimit, gjërat mund të kenë pasur pak më të lehtë. IPhone i ri 6 Mbështetja e baterisë Mbështetja e iOS 11.4, iPhone i ri 6 Bateria iOS 11.4 i mbështetur në përputhje me 16GB / 64GB / 128GB, i përshtatshëm për kodin APN: 616-0804, 616-0805, 616-0809. Pas përdorimit të 200 cikleve ende mund të mbajë kapacitet 90%. Çdo pjesë e baterisë së litiumit të iPhone kanë kaluar CE, ROHS, MSDS, UN38.3, por kanë kaluar edhe më shumë se 30 teste të performancës së sigurisë përpara dërgimit.


- Opsioni i Projektit -

Cilësi e ndryshme e baterisë për të përmbushur nevojat tuaja, Ne kemi iPhone6 ​​Replacioni i Baterive me Cilësi të ndryshme për ju që zgjidhni:

MOQ 100pcs / çdo send.


A
AA
Difference on Performance:
Cell:
TY/GF Cell
VK Cell
VK Cell higher 50-100mAh than TY/GF
Protection Board:
ZY/ZW
TI (Original)
TI compatiable with iOS lastest system

AA
AAA
AAAA
Option 1
TY Cell+ZY/ZW


Option 2
GF Cell+ZY/ZW


Option 3

VK Cell+ZY/ZW

Option 4

TY Cell+TI

Option 5

GF Cell+TI

Option 6


VK Cell+TI

- Përshkrimi i Produktit -

-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Procesi i Produktit -

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me lazer bordi mbrojtës ③ Printin me ekran mëndafshi

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- Detajet e produktit -

Dual Ic Protection BoardLaser Spot Welding


- FAQ -

1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.


Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 6

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim