Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6 Plus me TI IC
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria IPhone 6 Plus me TI IC

Kategoritë e produkteve të Bateria IPhone 6 Plus me TI IC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bateria e zëvendësimit të iPhone 6 Plus , furnizuesit Bateria Li-ion iPhone 6 Plus / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Bateria e iPhone 6 Plus me TI IC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Bateria IPhone 6 Plus me TI IC furnizuesit

Ky i ri 0 cikli i iPhone 6 Plus me TI IC për të zëvendësuar baterinë tuaj me defekte, plasaritje, blister, rrjedhje, kërcim për qind, përshtatet vetëm për iPhone 6 Plus jo për modelet e tjera. Gjendja e re e ciklit të zëvendësimit të baterisë së iPhone 6 Plus rreth 500 herë, pas 300 herë ende mund të mbajë kapacitetin 80%. Ne jemi furnizim preofessional për iPhone Battery me 0 cikle. Ne ofrojmë 12 muaj garanci, çdo copë bateri ka kaluar CE, RoHS, MSDS dhe UN38.3 certifikimit.


Bateria e iPhone 6 Plus me TI IC

Tensioni nominale: 3.82V

Tensioni i kufizuar i ngarkuar: 4.35V

Kapaciteti: 2915mAh (11.1whr)

Madhësia e celularit: 33x48x119mm


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim