Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6 Plus me TI IC > iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
 • iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
 • iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
 • iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
 • iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC
 • iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC

iPhone 6Plus Zëvendësoni baterinë me origjinalin TI IC

  Çmimi i njësisë: USD 5.2 - 5.3 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6 Plus

Capacity for Battery: >2600mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Power Source: Electric

Certification: CE, CCC, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.82V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Replacioni i Baterisë iPhone 6 Plus me origjinalin Texas Instruments IC

Për iPhone 6 Plus 2915mAh 4.3V 11.1whr

Kjo bateri IPhone 6Plus me TI IC Compatible me iPhone 6 Plus, Modeli A1522, A1524 dhe A1593. Jo për 6S Plus ose model tjetër iPhone. Ndërsa iOS 11.3 ka përditësuar, mbrojtja origjinale e TI është më e sigurt për t'u përdorur nga zëvendësimi i baterisë së iPhone. 2915mAh 3.8V Li-ion iPhone 6 plus Replacioni i baterisë përputhet në mënyrë të përkryer me specifikimet e baterisë së telefonit tuaj celular. Qelizat e klasës A sigurojnë jetëgjatësi më të madhe të baterisë dhe ngarkim efikas me shpejtësi të lartë. IPhone Replace Battery me TI IC do të bëjë jetën tuaj të baterisë telefonit tuaj do të jetë aq i mirë sa të reja! Bateria AOKAL me origjinalin TI IC kanë kaluar certifikatat FCC, CE dhe RoHS, mjetet e veglave dhe udhëzimet. Brezi i ri 0, i ndërtuar për të kaluar deri në 500 cikle ngarkimi.


Advantage:

1. TI IC është metoda origjinale për baterinë e iPhone.

2. Ngarkimi më i shpejtë dhe më i ngrohtë i etheve për të kursyer jetën e baterisë.

3. Monitorimi i saktë i fuqisë së baterisë.

4. Mbani performancë të qëndrueshme dhe temperture të kontrollueshme.

5. Bateria me TI IC më e sigurt, ngarkuar më shpejt, zgjat më shumë jetë.


- Opsioni i Projektit -

Ne kemi 3 nivele të cilësisë për ju zgjidhni: MOQ 100pcs / çdo send.


A
AA
Difference on Performance:
Cell:
TY/GF Cell
VK Cell
VK Cell higher 50-100mAh than TY/GF
Protection Board:
ZY/ZW
TI (Original)
TI compatiable with iOS lastest system

AA
AAA
AAAA
Option 1
TY Cell+ZY/ZW


Option 2
GF Cell+ZY/ZW


Option 3

VK Cell+ZY/ZW

Option 4

TY Cell+TI

Option 5

GF Cell+TI

Option 6


VK Cell+TI

- Përshkrimi i Produktit -


-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Procesi i Produktit -


iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me lazer bordi mbrojtës ③ Printin me ekran mëndafshi

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- Detajet e produktit -


Dual Ic Protection BoardLaser Spot Welding


- FAQ -


1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6 Plus me TI IC

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim