Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative
iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative
iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative
 • iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative
 • iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative
 • iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative

iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Min. urdhër: 200 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 1 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6P/6SP/7P Battery

Item Weight: 0.32 Ounces

Additional Info

paketim: OPP BAG

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPhone 6P / 6SP / 7P Bateria Ngjitëse Stripes Alternative


 • Shirita ngjitës të baterisë së iPhone janë të pajtueshme me iPhone 6P / 6SP / 7P 5.5 "
 • Këto janë të lehta për t'u përdorur kur zëvendësoni baterinë e dëmtuar ose mbulesën e pasme për iPhone tuaj
 • Ky është alternativa me ngjitëse të iPhone, cilësi e re dhe me cilësi të mirë, mbrojeni baterinë tuaj në rastin e pasmë të iPhone
 • Stickers ngjitëse Bateria Iphone përdoren për të shmangur baterinë nga rryma statike, ruajnë telefonin tuaj celular dhe ndihmojnë në heqjen e lehtë të baterisë
 • MOQ: 200pcs / pika.

5 5inch Battery Glue

5 5inch Battery Glue Strip

5 5inch Battery Glue Adhesive


Kategoritë e Produktit : Ngjitës i ngjitësit të baterisë së iPhone > IPhone 6P / 6SP / 7P Ngjitës Ngjitës i baterisë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim