Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me kapacitet të lartë > IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë

Kategoritë e produkteve të IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bateri me kapacitet të lartë iPhone 6Plus / 6S Plus , furnizuesit Bateria e iPhone 6Plus / 6S Plus Li-ion është e lartë 300mAh / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë furnizuesit

Kapaciteti i lartë: 3410mAh 3.8V iPhone 6Plus / 6S Plus Baterija me kapacitet të lartë. Shkarkoni aplikacionin "AIDA64 APP", asistent i Ace ose përdorni një pajisje testimi profesional për të kontrolluar kapacitetin real. Një aplikacion nuk mund të lexojë kapacitetin tonë të lartë. Ky bateri Li-ion me kapacitet të lartë është në përputhje me modelet e iPhone 6Plus / 6S Plus Battery. Çdo markë e re iPhone 6Plus / 6S Plus Replacioni i Baterisë testohet nga kontrollues profesional sipas standardeve strikte të kontrollit të kualitetit, përmes certifikimit FCC, CE dhe RoHS.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim