Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me kapacitet të lartë > IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë > iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
 • iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
 • iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
 • iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
 • iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh
 • iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh

iPhone 6S Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh

  Çmimi i njësisë: USD 6.4 - 6.5 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6S Plus

Capacity for Battery: >2600mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Power Source: Electric

Certification: CE, CCC, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.82V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Compatible Phone Models: IPhone 6S Plus(A1699, A1634, A1687)

Battery Type: Lithium-Ion Battery

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Bateri Li-ion me kapacitet të lartë Apple iPhone 6S Plus 3410mAh-A1634, A1687, A1699

Ndërrimi i baterisë me kapacitet të lartë të Apple iPhone 6S Plus 3410mAh, Ne jemi një prodhues profesionist i specializuar në baterinë e telefonit celular. KAPACITETI I LARTË: 3410mAh 3.8V iPhone 6S Plus Bateria me kapacitet të lartë. Shkarkoni aplikacionin "AIDA64 APP", asistent i Ace ose përdorni një pajisje testimi profesional për të kontrolluar kapacitetin real. Një aplikacion nuk mund të lexojë kapacitetin tonë të lartë. Ky bateri Li-ion iPhone është në përputhje me modelet e iPhone 6S Plus Bateria vetëm, jo ​​6S. Çdo markë e re iPhone 6S Plus Replacement Battery është testuar nga kontrollor profesional në bazë të standardeve të kontrollit të cilësisë të rreptë, nëpërmjet FCC, CE dhe RoHS certifikuar. 100% 0 cikël nuk është rinovuar koha e ciklit me makinë. Bateri për iPhone 6S Plus Li-ion Battery Vetëm-A1634 , A1687, A1699. (Ju lutemi kontrolloni me kujdes numrin e modelit në kopertinën e pasme të iPhone tuaj) . Ndërrimi i baterisë iPhone 6S Plus me çipin e përmirësuar: Shmangia e rrymës virtuale dhe pajisjes që operojnë ngadalësohet. Jeta e baterisë është 30% më shumë se bateria e zakonshme, norma e konvertimit të energjisë është më e lartë se 95%.


- Përshkrimi i Produktit -

-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Krahasimi i Teknologjisë së Produkteve -

Linjat e Prodhimit Automatik Të Tjera Lines Prodhimi Manmade

Iphone Battery Automatic Production LinesIphone Battery Manhand Production Lines

Baterinë e iPhone Laser Saldim iPhone Manhand Laser Laser

Automatic Welding LaserManhand Welding Machine


- Procesi i Produktit -

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me lazer bordi mbrojtës ③ Shtypjen e serigrafës

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- FAQ -

1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.


Avancimi i shpejtë direkt nga fabrika:
Ndonjëherë bateri humbasin performancën gjatë jetës së tyre, madje edhe kur ato nuk përdoren. Shumë importues dhe Rishites ruajnë bateritë e tyre në magazinë për një kohë të gjatë para se të shiten. Aokal.com siguron që bateria e urdhëruar mund të transportohet
direkt pas prodhimit duke punuar së bashku me prodhuesit. Kështu që mund të jeni të sigurtë që do të merrni një bateri të re me cilësi të lartë !

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone me kapacitet të lartë > IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim