Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me kapacitet të lartë > IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë > Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
 • Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
 • Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
 • Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
 • Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë
 • Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë

Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh 0 Cikli i baterisë

  Çmimi i njësisë: USD 6.4 - 6.5 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6Plus

Capacity for Battery: >2600mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Battery Type: Lithium-Ion Battery

Power Source: Electric

Certification: CE, CCC, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.82V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Compatible Phone Models: IPhone 6 Plus(A1522, A1524, A1593)

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Apple iPhone 6Plus me kapacitet të lartë Li-ion Battery 3410mAh


Marka OEM e pranuar nga konsumatorët, Bateria me kapacitet të lartë iPhone 6Plus (A1522, A1524, A1593). Jo për 6, 6S ose 6 SPlus. KAPACITETI I LARTË: Kapaciteti i lartë iPhone 6Plus 3410mAh. Çdo Ndërrimi i Baterisë i ri i markës së re me kapacitet të lartë iPhone 6Plus është testuar nga kontrollues profesional sipas standardeve strikte të kontrollit të kualitetit, nëpërmjet certifikimit FCC, CE dhe RoHS. 100% 0 cikël nuk është rinovuar koha e ciklit me makinë. Ndërrimi i baterisë së iPhone 6Plus 3410mAh me çipin e përmirësuar: Shmangia e rrymës elektrike virtuale dhe pajisjeve që operojnë ngadalësohen. Jeta e baterisë është 30% më shumë se bateria e zakonshme, norma e konvertimit të energjisë është më e lartë se 95%.


- Përshkrimi i Produktit -

-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Krahasimi i Teknologjisë së Produkteve -

Linjat e Prodhimit Automatik Të Tjera Lines Prodhimi Manmade

Iphone Battery Automatic Production LinesIphone Battery Manhand Production Lines

Baterinë e iPhone Laser Saldim iPhone Manhand Laser Laser

Automatic Welding LaserManhand Welding Machine


- Procesi i Produktit -

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me lazer bordi mbrojtës ③ Shtypjen e serigrafës

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- FAQ -

1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.


Avancimi i shpejtë direkt nga fabrika:
Ndonjëherë bateri humbasin performancën gjatë jetës së tyre, madje edhe kur ato nuk përdoren. Shumë importues dhe Rishites ruajnë bateritë e tyre në magazinë për një kohë të gjatë para se të shiten. Aokal.com siguron që bateria e urdhëruar mund të transportohet
direkt pas prodhimit duke punuar së bashku me prodhuesit. Kështu që mund të jeni të sigurtë që do të merrni një bateri të re me cilësi të lartë !

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone me kapacitet të lartë > IPhone 6Plus / 6S Plus Bateria Kapaciteti i Lartë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim