Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6S / 6S Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kuvendi i Strehimit iPhone 6S / 6S Plus

Kategoritë e produkteve të Kuvendi i Strehimit iPhone 6S / 6S Plus , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuvendi i Shtëpisë së Mbulimit të iPhone 6S , furnizuesit Mbulesa e iPhone 6S Mbrapa / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ndërrimi i Kuvendit të iPhone 6S R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kuvendi i Strehimit iPhone 6S / 6S Plus furnizuesit


  • Vetëm strehimi, pjesë të vogla nuk janë të përfshira
  • Aftësia profesionale e riparimit është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për t'u siguruar që ju mund ta përdorni atë, ne nuk do të marrim përgjegjësinë për ndonjë dëmtim të kësaj pjese dhe as pajisjen tuaj të shkaktuar nga instalimi i gabuar
  • Me sirtarin e kartës SIM, kaloni memec, butonin e energjisë, butonat e volumit


Test :

·   Kabllo e fluturimit on-off;

·   Flash ;

·   Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

·   Kamera e pasme ;

·   Butoni i volumit ;

·   Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

 

Features:  

· 12 muaj garanci.

·   Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

·   Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim