Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6S / 6S Plus > Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S
 • Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S

Ndërrimi i Kuvendit të Strehimit të Mbrapa të iPhone 6S

  Çmimi i njësisë: USD 26.8 - 27.7 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6S

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Color: Gold

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i Kuvendit të Shtëpisë së Mbulesës së Mbrapa të iPhone-it për iPhone 6S 4.7 inç

 • Ndërrimi i shtëpisë për iPhone 6S 4.7 ''
 • Ju lutem vini re: Asnjë Logo në pjesë
 • Mbulesa e Plotë e Strehimit të Asamblesë me Pamje Imazhi vetëm për iPhone 6S 4.7 inç, nuk përshtatet me modelin tjetër.
 • Pjesë e përkryer për të zëvendësuar mbulesën e pasme të copëzuar ose të gërvishtur të telefonit tuaj
 • Strehim me pjesë të vogla, Ju lutemi vëmendje pa logo, letra dhe imei fjalë shtypjen në anën e pasme.
 • Me sirtarin e kartës SIM, kaloni memec, butonin e energjisë, butonat e volumit
 • Aftësia profesionale e riparimit është e nevojshme për të instaluar këtë pjesë ose për të kërkuar udhëzimet e instalimit në youtube për të siguruar që ju mund ta përdorni atë, ne nuk do të marrim përgjegjësi për dëmet në këtë pjesë dhe as pajisjen tuaj të shkaktuar nga instalimi i gabuar.

Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.


Iphone 6s Back Cover

Iphone 6s Back Cover Replacement

Iphone 6s Back Cover Housing

Iphone 6s Back Cover Housing Replacement

Iphone 6s Back Cover Assembly


Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 6S / 6S Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim