Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 6S / 6S Plus LCD Digitizer
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

iPhone 6S / 6S Plus LCD Digitizer

Kategoritë e produkteve të iPhone 6S / 6S Plus LCD Digitizer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, IPhone 6S Plus LCD , furnizuesit Ekran LCD i IPhone 6S Plus / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ndërrimi i IPhone 6S Plus R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë iPhone 6S / 6S Plus LCD Digitizer furnizuesit

  • Ky është një iPhone 6S (4.7 inç), pjesë e zëvendësimit të ekranit të ekranit / ekranit të iPhone 6S Plus (5.5 inç). (LCD, digjitalizues dhe Paneli i Parë të mbledhura së bashku)
  • Rivendosni ekranin tuaj të dëmtuar / thyer / plasaritur / thyer / jo të përgjegjshëm iPhone 6S, iPhone 6S Plus me këtë set. Ky grup i ekranit do të jetë i pajtueshëm vetëm me një iPhone 6S, iPhone 6S plus.

 

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit të iPhone 6S Plus përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim