Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 6S / 6S Plus LCD Digitizer > iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
 • iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
 • iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
 • iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
 • iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale
 • iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale

iPhone 6S Ekrani me ekran LCD me prekje dixhitale

  Çmimi i njësisë: USD 14.8 - 15 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6S

Application: Mobile Phone

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Quality: AAA TIANMA Quality

Weight: 6.6 Ounces

Item Dimensions: 7.9 X 4.2 X 1.1 Inches

Compatible Phone Models: IPhone 6S (A1633, A1688, A1700)

Additional Info

paketim: Ndërrimi i ekranit me LCD Touch iPhone 6S

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

iPhone 6S 4.7 inç LCD me prekje të ekranit të digjitalizimit të aparatëve me Kamera Front Front, Speaker Ear

 • Kjo është një pjesë e iPhone 6S Display Assembly / Screen Replacement, duke përfshirë LCD, Digitizers dhe Front panel të mbledhura së bashku.

 • Riparoni ekranin tuaj të dëmtuar / thyer / plasaritur / thyer / jo të përgjegjshëm iPhone 6S me këtë set. Ky grup i ekranit do të jetë i pajtueshëm vetëm me një iPhone 6S, por jo me një iPhone 6 Plus / iPhone 6s Plus.
 • Kjo pjesë vjen me altoparlantin e iPhone 6S, kamerën përballë ballit dhe kabllot që lidhen me to, që do të thotë që ju nuk keni nevojë t'i transferoni ato nga ekrani juaj i vjetër në këtë LCD të ri të iPhone 6S Assembly .
 • Funksioni i Touch ID do të punojë vetëm me montimin origjinal të butonit në shtëpi të telefonit tuaj. Ju do të duhet të transferoni butonin e butonit nga ekrani juaj i vjetër për të mbajtur Touch ID.
 • Premtimi: 100% Inspektuar nga ekipi profesional i QC, 12 muaj kthim & garanci. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë.

përfshin:

LCD dhe Touch Digitalizues pa Home Button.

Features:

· 12 Muaj Garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit LCD përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Instalimi Kujdes:
1.Please kontrolloni LCD për të siguruar kabllo përkul është në gjendje të mirë dhe nuk ka mbeturina në lidhës


2.Ju lutem testoni funksionet e ekranit duke lidhur kabllot me motherboard para instalimit, kur keni dëgjuar një tingull zhurmë, atëherë është e lidhur mirë. Nëse jo, do të ketë mosfunksionim.

3. Sigurohuni që tashmë të shkëputni kabllon e baterisë ose të fikni para instalimit. Mund të kurseni telefonin tuaj nga qark i shkurtër ose dëmtim i pasaktë i instalimit.

4. Pastaj Reboot: Mbajeni butonat (Home, Volume lart, dhe butoni Power) derisa telefoni të kaloni poshtë dhe pastaj kaloni përsëri.

5.Ndoshta sugjeroni të zëvendësoheni nga teknik profesionist, ose shikoni disa video tutorial se si ta zëvendësoni një ekran iPhone 6.

6. Nëse ndonjë çështje lind më vonë, ne jemi këtu për të ndihmuar. Ne nuk presim që ju të keni ndonjë problem, por a nuk është mirë të dini se keni një garanci nëse keni nevojë për të? Edhe një herë riparimi juaj është jashtë garancisë,

Features:
1.LCD Afisho me Metal Back Plate, Digital Touch Screen me Lens Glass, Home Button, Front Frame, Front Kamera & Sensor Kuvendit, Kryetari i Kuq, Para-instaluar

2.Display Lloji: IPS LCD me ndriçim të ndezur, Ekran me prekje capacitive, 16 M Colors

3. Rezolucioni: 1334x750 piksel (326ppi pixel density)

4. Madhësia e ekranit: 4.7 inç

Iphone 6s Lcd Touch

Iphone 6s Lcd Screen

Iphone 6s LcdKategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 6S / 6S Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim