Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6S me TI IC
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria IPhone 6S me TI IC

Kategoritë e produkteve të Bateria IPhone 6S me TI IC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, iPhone 6S 0 cycle Bateria me TI IC , furnizuesit iPhone 6S Bateria TI IC / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të iPhone 6S 0 cikli i baterisë TI IC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Bateria IPhone 6S me TI IC furnizuesit

Pse ne rekomandojmë Bateri iPhone 6S me TI IC (Texas Instruments) në vend të ZY / ZW?

1. TI IC është metoda origjinale për baterinë e iPhone.

2. Ngarkimi më i shpejtë dhe më i ngrohtë i etheve për të kursyer jetën e baterisë.

3. Monitorim i saktë i fuqisë së baterisë

4. Mbani performancë të qëndrueshme dhe temperture të kontrollueshme

5. Bateria me TI IC më e sigurt, ngarkuar më shpejt, zgjat më shumë jetë.


Ne jemi prodhues të baterive të iPhone mund të furnizojnë TI origjinal të TI për nevojat e konsumatorëve, iPhone 6S 0 cycle Battery me TI IC kanë 100% compatiable me sistemin e fundit iOS. iPhone 6S Battery TI IC është performanca më e qëndrueshme sesa IC e tjerë, prandaj ne rekomandojmë iPhone 6S 0 cyclic TI IC.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim