Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6S me TI IC > 0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
 • 0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
 • 0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
 • 0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
 • 0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC
 • 0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC

0 cikli iPhone 6S Bateria me TI IC

  Çmimi i njësisë: USD 3.6 - 3.7 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6S

Capacity for Battery: 1400-1599mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Battery Type: Lithium-Ion Battery

Power Source: Electric

Certification: CE, GB18287-2000, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.8V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Compatible Phone Models: IPhone 6S (A1633, A1688, A1700)

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i ri i iPhone 0 6S i Baterisë me Instrumente origjinale Texax (TI) IC

Për iPhone 6S 1715mAh 4.3V 6.5 5whr


Kjo është gjëja e parë që duhet të dini rreth iPhone 6S Jeta e baterisë: iPhone nuk e matë jetëgjatësinë e baterisë në vite, por në cikle. Një cikël i ngarkuar është sa kohë bateria juaj merr për të marrë me 100%. Ju mund të ngarkoni atë nga 40% në 100%, që do të thotë se keni qenë 60% përmes një cikli. Edhe pas ngarkimit të njësisë suaj, ju duhet të përdorni 40% më shumë për të përfunduar ciklin origjinal. Ju mund të shpenzoni një cikël të plotë brenda një dite ose gjatë disa ditëve varësisht nga përdorimi. Sa kohë do të zgjasë? Sa orë në ditë e përdorni? Dhe sa shpesh e ngarkoni atë? Kjo është arsyeja pse një jetëgjatësi zakonisht matet në ciklet e ngarkuara. Bateria e zëvendësimit vetëm për iPhone 6S (A1633, A1688, A1700). Jo 6, 6 Plus ose 6S Plus.

Pse ne rekomandojmë Bateri iPhone 6S me TI IC (Texas Instruments) në vend të ZY / ZW?

1. TI IC është metoda origjinale për baterinë e iPhone.

2. Ngarkimi më i shpejtë dhe më i ngrohtë i etheve për të kursyer jetën e baterisë.

3. Monitorim i saktë i fuqisë së baterisë

4. Mbani performancë të qëndrueshme dhe temperture të kontrollueshme

5. Bateria me TI IC më e sigurt, ngarkuar më shpejt, zgjat më shumë jetë.- Përshkrimi i Produktit -

- Pesha neto: 40g / copë - FPC lidh: Saldim me Lazer * Mbështetni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Krahasimi i Teknologjisë së Produkteve -

Linjat e Prodhimit Automatik Të Tjera Lines Prodhimi Manmade

Iphone Battery Automatic Production LinesIphone Battery Manhand Production Lines

Baterinë e iPhone Laser Saldim iPhone Manhand Laser Laser

Automatic Welding LaserManhand Welding Machine


- Procesi i Produktit -

123

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me bordin e litarëve të mbrojtjes ③ Printin me ekran mëndafshi

456

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- FAQ -

1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6S me TI IC

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim