Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6S me TI IC > Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC
 • Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S me TI IC

  Çmimi i njësisë: USD 3.1 - 3.2 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 6S

Capacity for Battery: 1600-1799mAh

Compatible Brand: iPhone

Voltage: <5V

Battery Type: Lithium-Ion Battery

Power Source: Electric

Certification: CE, CCC, FCC, PSE

Warranty:: 12 Months

Nominal Voltage:: 3.82V

Limited Charge Voltage:: 4.3V

Compatible Phone Models: IPhone 6S (A1633, A1688, A1700)

Additional Info

paketim: Paketimi i Sigurise

prodhimtari: 30K/Daily

markë: AOKAL

transport: Land,Air,UPS/Fedex express

Vendi i origjinës: Provinca Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 600K/Monthly

certifikatë: CE,ROHS,FCC,PSE,MSDS,UN38.3

Kodi HS: 8507600090

port: Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i baterisë së litiumit të iPhone 6S 3.82V 1715mAh me origjinalin TI IC


Bateria për iPhone 6S Li-ion Battery Vetëm-A1633, A1688, A1700. (Ju lutemi kontrolloni me kujdes numrin e modelit në kopertinën e pasme të iPhone tuaj) . Bateria e iPhone 6S me çipin e përmirësuar: Shmangia e rrymës virtuale dhe pajisjeve që operojnë ngadalësohen. Jeta e baterisë është 30% më shumë se bateria e zakonshme, norma e konvertimit të energjisë është më e lartë se 95%. Grade A + Li-ion Bateria me dizajn mbrojtës të sigurisë: Ndalon baterinë nga mbinxehja, qarkimi, ngarkimi i tepërt, shkarkimi dhe lidhja e shkurtër. Qeliza origjinale LG me 100% 0 cikle, garantojnë përdorimin tuaj të ardhshëm 500 cikle. Pas përdorimit të 200 cikleve ende mund të mbajnë kapacitetin prej 90%. Secila pjesë e zëvendësimit të baterisë iPhone 6S kanë kaluar CE, ROHS, MSDS, UN38.3, por gjithashtu kanë kaluar më shumë se 30 teste të performancës së sigurisë përpara dërgimit. Cilësia e qëndrueshme, çmimi i drejtpërdrejtë i fabrikës, Shërbimi pas shitjes Ganranteed, Shërbimi Online në dispozicion, Jetë furnizuesi juaj i besueshëm i baterisë me litium-jon të iPhone është qëllimi ynë!


- Përshkrimi i Produktit -


-Neta Pesha: 40g / copë - FPC që lidh: Saldim me Lazer * Përkrahni treguesin origjinal të të dhënave
-MOQ: 100pcs çdo artikuj - Temperatura e punës: 0-50 ℃ * Mbështetje APPLE iOS përditësuar

- Garancia: 12 muaj - 100% Pure Cobalt Cells * Passed CE, ROHS, PSE, FCC, MSDS, UN38.3


- Krahasimi i Teknologjisë së Produkteve -

Linjat e Prodhimit Automatik Të Tjera Lines Prodhimi Manmade

Iphone Battery Automatic Production LinesIphone Battery Manhand Production Lines

Baterinë e iPhone Laser Saldim iPhone Manhand Laser Laser

Automatic Welding LaserManhand Welding Machine


- Procesi i Produktit -


iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

Formimi i qelizës së veshit të lectrode ② Saldim me bordin e litarëve të mbrojtjes ③ Printin me ekran mëndafshi

iPhone BatteryiPhone BatteryiPhone Battery

④ Testimi i performancës së sigurisë ⑤ Testimi i simulimit të iPhone ⑥ Paketa


- FAQ -


1. Pyetje: Cila është garancia?
A: Nëse keni marrë baterinë nën ndonjë problem të:
a.disable për të ngarkuar / shkarkuar b. kapacitetin e ulët c.battery zgjerimit.
ne premtojmë ndonjë nga problemet e mësipërme, do të lirojmë dhe do t'ju dërgojmë një të ri në 12 muaj Me përjashtim të shkaktuar nga njeriu.

2. Pyetje: A është e mundur të bësh një porosi të vogël për të kontrolluar kompaninë tënde?
A: PO, porosia jonë minimale për stokun, MOQ është 100pcs.
MOQ për porosi OEM është 1000pcs çdo send, ose ne do të diskutojmë varet nga kërkesa juaj OEM qëllim.

3. A keni certifikata për produktin / materialin tuaj?
A: Po, ne mund të ofrojmë CE, RoHS, PSE, FCC, MSDS dhe UN38.3.

4. Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të dërguar baterinë iPhone?
A: Zakonisht ne dërgesa me UPS shprehur (mënyra më e shpejtë), ose me transportin ajror (varet nga destinacioni, rreth 10 ditë pune) dhe transporti detar (varet nga destinacioni, rreth 25 ditë pune).

5. Pyetje: A e përkrahni LOGO-n e përshtatur?
A: Po, MOQ: të paktën çdo model 100 copë.

6. P: A është bateria me 0 cikle?
A: PO, të gjitha produktet tona me 0 cikle, materiale të reja për qeliza, FPC, IC dhe bordi mbrojtës.
High Quality me AAA grade, jeta ciklit më shumë se 500 herë ende mbajnë 80% kapacitet.

Kategoritë e Produktit : Bateria e iPhone me TI IC > Bateria IPhone 6S me TI IC

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim