Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone me TI IC > Bateri IPhone 6S Plus me TI IC
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateri IPhone 6S Plus me TI IC

Kategoritë e produkteve të Bateri IPhone 6S Plus me TI IC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Bateria e zëvendësimit të iPhone 6S Plus , furnizuesit Bateria Li-ion iPhone 6S Plus / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Bateria e iPhone 6S Plus me TI IC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Bateri IPhone 6S Plus me TI IC furnizuesit

Bateria e iPhone 6S Plus me TI IC është e përshtatshme vetëm për iPhone 6S Plus, jo për modele të tjera. Përse ne e rekomandojmë baterinë me TI IC është më e mirë? Për shkak se bateria me TI IC është më e shpejtë, më shumë pushtet dhe më shumë siguri.


Miratimi i Standardeve Teknike të Harmonizuara Globalisht

* Testimi i operacionit të çipit

* Eksperiment kalorimetër

* Testi i kapacitetit

* Test mjedisor me temperaturë të lartë dhe të ulët

* Test anti-plakje

* Sizmike test provë shpërthimi    


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim