Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Bateria e iPhone > Bateria e iPhone 6S Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Bateria e iPhone 6S Plus

Kur mund të zëvendësojë një zëvendësim të baterisë telefonin tim?
- Rikthimi i telefonit në përqindje të ulët të baterisë ose kur përdoren aplikacione të kërkuara
- Përqindja e baterisë kërcen
- E konsumuar nga bateria origjinale
- Bateria e fryrë / e shkurtër
- Dëme të lehta të ujit (dëmtim i freskët me ujë)
Kur nuk ka gjasa që një bateri e re do të rregullojë telefonin tim?
- Dëme të shumta të ujit (sidomos dëmtimi i ujit të kripur)
- Dëmtimi i motherboard / qark të shkurtër
- Probleme që nuk kanë lidhje me bateri (disa çështje mund të duken si bateri të lidhura edhe pse nuk janë)

Kinë Bateria e iPhone 6S Plus furnizuesit

iPhone 6S Plus Battery Pack , OEM Li-ion Polimer 3.8v 2750mAh me garanci 1 vjeçare. Jemi ofruar Ndërrimi i Baterisë së iPhone është bërë nga blloku ynë i mbrojtjes dhe i klientit, FPC dhe lidhës. Cila është e qëndrueshme dhe e sigurisë, ende mbajnë 90% kapacitet më shumë se 400 herë të ciklit. Bateria e Riparimit të iPhone   prodhimi ditor 100-150.000 copë, shkalla e dëmtuar si 3 ‰.


iPhone 6S Plus Battery Pack

Tensioni nominal: 3.8V

Tensioni i kufizuar i ngarkuar: 4.35V

Kapaciteti: 2750mAh (10.45whr)

Madhësia e celularit: 29x49x119mm

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim