Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus

Kategoritë e produkteve të Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulesa e pasme e iPhone 7 Plus , furnizuesit Asambleja e Mbulesës së iPhone 7 Plus / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Strehimi i montimit të iPhone 7 Plus R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus furnizuesit

Kornizë me cilësi të lartë mbrapa (Big Hole Kamera) dhe tabaka e kartelës dhe çelësi i kontrollit të volumit dhe butoni i energjisë dhe butoni i butonit i ndezjes së vibrator .
Replace your broken ose unworkable pjesë me një të ri

Rekomandoni lartë instalimin profesional, çdo artikull është kontrolluar dhe në gjendje të mirë përpara se të transportoheni.

Përparësitë:
1) Stoqet e mëdha, ofrimit të shpejtë, mund të përmbushin një plan të madh blerjesh.
2) 100% Brand New, cilësi të lartë.
3) Përshtatjen dhe punën e plotë.
4) Garanci për cilësinë e furnizimit me shërbim profesional.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim