Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus > Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
 • Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
 • Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
 • Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
 • Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7
 • Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7

Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7

  Çmimi i njësisë: USD 41 - 42 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Color: Black

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i pasëm i shtëpisë së Apple iPhone 7

 • Ky iPhone 7 Strehimi i Pasëm mban me afishe të logo Apple, ju lutem mos e ngatërroni atë me iPhone 7 Strehimi i Pasëm pa Logo Apple.
 • Ky zëvendësim i Shtëpisë së Mbrapa të Apple iPhone 7 përfshinte tabaka të kartës SIM, ndërprerësin e memories, butonin e energjisë, butonat e volumit, Strehimin me pjesë të vogla.
 • Mbulesa e iPhone 7 mbrapa e shtëpisë është e disponueshme në të zezë, të zezë, rose, ari, gri dhe argjend, dhe edicioni i posaçëm i kuq, kjo është e zezë.
 • Ky iPhone 7 Strehimi i Pasëm është një zëvendësim i ri dhe origjinal.

Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.


Iphone 7 Back Cover

Iphone 7 Back Cover Assembly

Iphone 7 Back Cover Housing Replacement

Iphone 7 Back Cover Assembly Red

Iphone 7 Back Cover Assembly Black
Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim