Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus > Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
 • Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
 • Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
 • Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
 • Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus
 • Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus

Strehimi i Asamblesë së Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus

  Çmimi i njësisë: USD 56 - 59 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7 Plus

Material: Magnesium Alloy

Surface Treatment: Electroplating

Compatible Brand: iPhone

Color: Black

Package Dimensions: 5.1 X 1.2 X 0.8 Inches

Weight: 2.88 Ounces

Additional Info

paketim: Qese Ziplock + qese flluskë + kuti kartoni

transport: Ocean,Air

port: HongKong

përshkrim i produktit

Ndërrimi i Shtëpisë së Montimit të Mbulesës së Pasme të Apple iPhone 7 Plus

 • Të gjitha shtëpitë përfshijnë logon e Apple dhe logot e tjera OEM. Çdo gjë është saktësisht e njëjtë si OEM Housings vijnë me butona dhe tabaka SIM kartelë.
 • Këto nuk janë housings OEM. Këto janë shtëpitë më të mira në dispozicion të palëve të treta në tregun publik. Shtëpitë OEM nuk ekzistojnë nga shitësit e palëve të treta, vetëm drejtpërdrejt nga Apple.
 • JU LUTEMI REFERIM NË FOTO PËR TË SHKRUHUR ÇFARË DO TË SHKRUAJNË BANIMET E DISPONUESHME SI TË PRANOHEN

Nëse keni ndonjë pyetje apo shqetësim në lidhje me kërkimin e një ngjyre ose modeli që nuk kemi aktualisht, ose ndonjë gjë tjetër, ju lutemi mos na kontaktoni dhe ne do t'ju përgjigjemi ASAP


Test :

· Kabllo e fluturimit on-off;

· Flash ;

· Ngarkimi i portit dhe ngarkimi i kabllove përkul ;

· Kamera e pasme ;

· Butoni i volumit ;

· Buton buton ;

· Buzzer & Vibrator ;

Features:

· 12 muaj garanci.

· Kabllot Flex janë të gjitha origjinale.

· Artizanat i shkëlqyer.

· Paketa Inner: Anti-statike çanta & transparente çanta Air Bubble; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

· Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të strehimit 100% para instalimit.


Iphone 7plus Back Cover

Iphone 7 Plus Back Cover Repair

Iphone 7 Plus Back Cover

Iphone 7 Plus Back Cover Replacement

Iphone 7 Plus Back Cover Assembly
Kategoritë e Produktit : Kuvendi i Strehimit iPhone > Kuvendi i Strehimit iPhone 7/7 Plus

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim