Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer
Shërbimi Online
Lisa Shaw

Ms. Lisa Shaw

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer

Kategoritë e produkteve të iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, iPhone 7 Plus LCD , furnizuesit Ekran LCD i iPhone 7 / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ndërrimi i iPhone 7 LCD Digitizer R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer furnizuesit

Compatible with iphone 7 4.7 inç VETËM, Modeli: A1660, A1778, A1779.

I pajtueshëm me iphone 7 plus 5.5 inç VETËM, Modeli: A1661, A1784, A1785.

Zgjidhja e problemeve të ekraneve të dëmtuara, të plasaritura, të thyera ose të ekraneve me shfaqje ose probleme të prekjes së përgjigjes.

Testi i dyfishtë përpara dërgimit, politikat dhe garancitë tre mujore të kthimit.

LCD nuk vjen me ndonjë shtyllë në shtëpi, pjesë veshi ose kamerë të përparme; duhet të hiqet me kujdes nga ekrani origjinal në atë të re.

Ju lutemi kërkoni teknik nëse jeni në mungesë të përvojës së instalimit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim