Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Shaw Ms. Lisa Shaw
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-21003035 Email:lisa@aokal.com
Home > Produkte > LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer > Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
 • Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
 • Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
 • Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
 • Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD
 • Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD

Ndërrimi i iPhone 7 Plus 5.5 inç LCD

  Çmimi i njësisë: USD 21.2 - 22 / Bag/Bags
  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR
  Min. urdhër: 100 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: iPhone 7 Plus

Application: Mobile Phone

Feature: Touch Display

Type: IPS

Widescreen: Not Widescreen

Response Time: 2ms

3D: Not 3D

Quality: AAA TIANMA Quality

Item Dimensions: 7.4 X 6 X 0.7 Inches

Weight: 4.8 Ounces

Compatible Phone Models: IPhone 7 Plus Model: A1661, A1784, A1785

Additional Info

paketim: Ekran LCD i iPhone 7

transport: Air

Vendi i origjinës: Qyteti Dongguan

port: HongKong

përshkrim i produktit

i Telefon 7 Plu s 5.5 inç LCD Ndërrimi i Digitizuesit Ndërrimi i ekranit me prekje 3D

 • Kompatibil me iPhone 7 Plus vetëm 5.5 inç, jo në përputhje me modelin tjetër .
 • iPhone 7 Plus LCD me ekran 5.5 inç dhe Touch Panel dixhital të parafabrikuar.
  Replace & Repair ekran i gabuar: problemet e ekranit, pixels e vdekur, ekranet e plasaritura të LCD, çështjet e gabuara të ngjyrave. Çdo ekran është testuar përpara se të dërgohen.
 • Për të zëvendësuar ekranin tuaj të dëmtuar, plasaritur, të keqfunksionuar, ekranin e thyer ose ekranet me shfaqje ose probleme të prekjes së përgjigjes. Zëvendësoni ekranin tuaj të dëmtuar, plasaritur, të copëtuar 6s ose ekranet me shfaqje ose probleme me prekjen e kontaktit. Mos shtypni në mënyrë agresive në të dy qoshet e sipërme të ekranit të ri.
 • Premtimi: 100% Inspektuar nga ekipi profesional i QC, 12 muaj kthim & garanci. Ne jemi përgjegjës për çdo dëm gjatë tranzitit ose problemit të cilësisë.

përfshin:

· IPhone 7 Plus 5,5 inç LCD dhe Digital Touch

Features:

· 12 Muaj Garanci.

· Lartë shkëlqim, ekran polarizues.

· Plotësoni plotësisht pamjen, kornizën, kabllon përkul, funksionin e prekjes dhe pikselët e vdekur / pluhur / rreshta përpara Dërgesës.

Paketa e brendshme: çanta anti-statike dhe qese transparente të flluskave të ajrit; Paketa e jashtme: Kutia e kartonit gjithashtu të veshur me shkumë;

Pre & Shërbimi pas shitjes:

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në çdo kohë.

Këshilla:

· Ky zëvendësim i digjitalizimit të iPhone 7 Plus përfshin komponentët siç u përmend më lart, nuk përfshin pjesët e vogla. Ju lutemi mos e ngatërroni atë me Kuvendin LCD të iPhone me pjesë të vogla.

· Ju lutemi testoni funksionin e montimit të LCD-it një nga një 100% para instalimit .


Instalimi Kujdes:
1.Please kontrolloni LCD për të siguruar kabllo përkul është në gjendje të mirë dhe nuk ka mbeturina në lidhës

2.Ju lutem testoni funksionet e ekranit duke lidhur kabllot me motherboard para instalimit, kur keni dëgjuar një tingull zhurmë, atëherë është e lidhur mirë. Nëse jo, do të ketë mosfunksionim.

3. Sigurohuni që tashmë të shkëputni kabllon e baterisë ose të fikni para instalimit. Mund të kurseni telefonin tuaj nga qark i shkurtër ose dëmtim i pasaktë i instalimit.

4. Pastaj Reboot: Mbajeni butonat (Home, Volume lart, dhe butoni Power) derisa telefoni të kaloni poshtë dhe pastaj kaloni përsëri.

5.Ndoshta sugjeroni të zëvendësoheni nga teknik profesionist, ose shikoni disa video tutorial se si ta zëvendësoni një ekran iPhone 6.

6. Nëse ndonjë çështje lind më vonë, ne jemi këtu për të ndihmuar. Ne nuk presim që ju të keni ndonjë problem, por a nuk është mirë të dini se keni një garanci nëse keni nevojë për të? Edhe një herë riparimi juaj është jashtë garancisë,

Features:
1.LCD Afisho me Metal Back Plate, Digital Touch Screen me Lens Glass, Home Button, Front Frame, Front Kamera & Sensor Kuvendit, Kryetari i Kuq, Para-instaluar

2.Display Lloji: IPS LCD me ndriçim të ndezur, Ekran me prekje capacitive, 16 M Colors

3.Resolution: 1920x1080 pixels (401ppi pixel density)

4. Madhësia e ekranit: 5.5 inçIphone 7 Plus Touch Screen

Iphone 7plus Lcd Touch

Iphone 7plus Lcd Front

Iphone 7 Plus Lcd White
Kategoritë e Produktit : LCD dixhital i iPhone > iPhone 7 / 7Plus LCD Digitizer

Email tek ky furnizues
 • Ms. Lisa Shaw
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim